پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
43907
-
الف
+

جایگزین سریال "دوپینگ" مشخص شد

پخش سریال جایگزین "دوپینگ" از شنبه شروع خواهد شد.

پخش سریال جایگزین "دوپینگ" از شنبه شروع خواهد شد.

به گزارش آی‌فیلم، آخرین قسمت سریال "دوپینگ" جمعه 11 خرداد از آی‌فیلم فارسی پخش می‌شود. بر این اساس از شنبه 12 خرداد پخش سریال روزهای بهتر (اپیزود 6 قسمتی نامه آخر) آغاز خواهد شد. همچنین از 18 خرداد مجموعه تلویزیونی "هتل پیاده‌ رو" به عنوان جایگزین سریال "روزهای بهتر" به روی آنتن می‌رود.

پخش مجموعه تلویزیونی "روزهای بهتر" (اپیزود نامه آخر) از شنبه 12 خرداد (ساعت 19 پخش ، بازپخش ساعات 3 بامداد و 11 روز بعد ) شروع می‌شود.

مجموعه تلویزیونی "هتل پیاده رو" نیز از 18 خرداد (ساعت 19 پخش ، بازپخش ساعات 3 بامداد و 11 روز بعد ) مهمان مخاطبان آی‌فیلم فارسی است.

 

خلاصه داستان سریال روزهای بهتر (اپیزود نامه آخر) : در این اپیزود که در چهار دهه روایت می‌شود، حامد و هما جستجویی عاشقانه را آغاز می‌کنند اما ... . گیتی قاسمی، مجید واشقانی، ویدا جوان، نسیم ادبی، محیا اسناوندی، دریا دریایی و عزیز هنرآموز بازیگرانی هستند که در این اپیزود ایفای نقش کرده اند.

خلاصه داستان سریال "هتل پیاده رو" : رستوران کوچکی است که تمام مسافرانی که به کیش می‌آیند حتما باید به آن سری بزنند. این رستوران را "خانم‌جان" با دستپخت عالی و "بایرام" مدیریت می‌کنند. روبروی این رستوران، هتل بزرگی است که رونق خوبی ندارد به خاطر همین مدیریت این هتل تصمیم می‌گیرد کاری کند که این رستوران تعطیل شود ... . اکبر عبدی، مینا جعفرزاده، علیرضا خمسه، اکبر رحمتی و محمود پاک نیت از جمله بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند.

 

بیشتر بخوانید و ببینید:

جدول پخش شبکه آی‌فیلم

صفحه اینستاگرام آی‌فیلم

ح پ

نظر شما
ارسال نظر