پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
319
-
الف
+

پیام رئیس رسانه ملی در پی شهادت رئیس جمهور و همراهانش

در پی شهادت آیت الله رئیسی و همراهان در حادثه سقوط بالگرد ، دکتر پیمان جبلی در پیامی این حادثه را تعزیت و تسلیت گفت.

در پی شهادت آیت الله رئیسی و همراهان در حادثه سقوط بالگرد ، دکتر پیمان جبلی در پیامی این حادثه را تعزیت و تسلیت گفت.

به گزارش آی‌فیلم،متن پیام بدین شرح است:

بسم رب الشهدا و الصدیقین
انا لله و انا الیه راجعون؛ شهادت خادم امام رضا (ع) و مردم ایران، آیت الله سید ابراهیم رئیسی و همراهان عزیزش را به پیشگاه حضرت ولی عصر (عج)، استوانه استوار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حضرت آیت الله خامنه‌ای (مدظله العالی)، بیت معزز آن شهیدان و مردم شهیدپرور و قدرشناس تسلیت و تعزیت می‌گویم.

بی شک روایت خبر این شهادت برای رسانه ملی رخدادی سخت بود. همکارانم در سازمان صداوسیما با قلبی پرخون و دل‌هایی نگران، لحظه به لحظه این واقعه را به اطلاع مردم رساندند در حالیکه خود، داغدار و اشک ریز بودند.

بی شک فقدان آن سید بزرگوار که همواره توجه خاصی به رسانه ملی داشت و دیدار آن شهید عزیز از سازمان صداوسیما در ۱۶ مرداد سال گذشته، خاطرات ماندگاری را در ذهن اهالی رسانه به یادگار گذاشت، گواه این توجه خاص بود.

از خداوند بزرگ می‌خواهیم به ما هم، چون آن عزیز شهید، توفیق شهادت در راه خدمت به خود و مردم بدهد، شهادت موهبتی است که ایزد منان جز به خاصان خود عرضه نمی‌دارد و خوشا به حال سید محرومان و یارانش که مشمول این موهبت الهی شدند.
پیمان جبلی رییس سازمان صدا و سیما

 

بالگرد حامل آیت الله رئیسی ظهر دیروز هنگام بازگشت از مراسم افتتاح چندین پروژه در مناطق مرزی شمال غربی کشور به تبریز در اطراف ورزقان دچار سانحه شد و سقوط کرد.

در این سانحه، علاوه بر رئیس جمهور، وزیر امور خارجه، امام جمعه تبریز و استاندار آذربایجان شرقی و تیم پروازی و حفاظت همراه نیز به شهادت رسیدند.

بیشتر بخوانید و ببینید:

جدول پخش شبکه آی‌فیلم

صفحه اینستاگرام آی‌فیلم 

ح پ

نظر شما
ارسال نظر