پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
10257
-
الف
+

چه سریالی جایگزین «سایه همسایه» می‌شود؟

آخرین قسمت سریال «سایه همسایه»یکشنبه 6 اسفند به روی آنتن آی‌فیلم می‌رود.

آخرین قسمت سریال «سایه همسایه»یکشنبه 6 اسفند به روی آنتن آی‌فیلم می‌رود.

به گزارش آی‌فیلم،با پایان مجموعه تلویزیونی «سایه همسایه» به کارگردانی اسماعیل خلج، سریال «گرگ‌ها» به کارگردانی داوود میرباقری از دوشنبه 7 اسفند به روی آنتن می‌رود.

این سریال محصول سال ۱۳66 است و بازیگرانی چون زنده یاد داوود رشیدی، زنده یاد آتیلا پسیانی، زنده یاد محمدعلی کشاورز، علی نصیریان، سیاوش طهمورث، بیوک میرزایی، زنده یاد حسین پناهی، ژاله علو و ثریا قاسمی در آن ایفای نقش کرده‌اند.

داستان «گرگ‌ها» از محکومیت مردی به نام «صفدر آهنگر» شروع می‌شود که محکوم به اعدام شده‌است و حکیم شهر که مردی متقی و پرهیزگار است، به سبب این حکم به مقابله با حاکمیت وقت برمی‌خیزد و در نهایت نهضتی که برپا می‌شود سبب‌ساز سقوط حکومت و آزادسازی زندانیان می‌شود. هرچند ماجراها و وقایع این مجموعه تلویزیونی بسیار نمادین بوده، اما سعی شده از این...

 مجموعه تلویزیونی "گرگ‌ها" از دوشنبه 7 اسفند هر روز ساعت ۱۸:۰۰ به روی آنتن شبکه آی‌فیلم می رود و در ساعت‌های ۰۲:۰۰ و ۱۰:۰۰ روز بعد بازپخش خواهد شد.

بیشتر بخوانید و ببینید:

جدول پخش جدید شبکه آی‌فیلم

صفحه اینستاگرام آی‌فیلم

م ه

نظر شما
ارسال نظر
زهرا احمدی

سلام به آی فیلم عزیز لطفا سریال کیمیا سریال بچه مهندس یک دو سریال خداحافظ بچه سریال خروس سریال پرستاران خواهش می کنم روز پنجشنبه سینمایی پیتزا مخلوط سینمایی جدید بگذارید جایگزین سریال دلداگان سریال دهه هشتاد بگذارید