پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
479
-
الف
+

آغاز ماجراهای «نون خ»

قسمت اول مجموعه تلویزیونی «نون.خ ۱» امشب روی آنتن شبکه آی‌فیلم فارسی می‌رود.

قسمت اول مجموعه تلویزیونی «نون.خ ۱» امشب روی آنتن شبکه آی‌فیلم فارسی می‌رود.

به گزارش آی‌فیلم، در قسمت اول مجموعه تلویزیونی «نون.خ ۱» شاهد خواهید بود که ازدواج "روژان" و "مهیار" سر نمی‌گیرد و روژان از این بابت ناراحت است. "نورالدین خانزاده" با تمامی مشکلاتی که دارد تاب غم دخترش را ندارد و به روژان پیشنهادهایی می‌دهد تا او را خوشحال کند.

سریال «نون خ» داستانی اجتماعی و آمیخته با طنز دارد. "نورالدین خانزاده" صاحب یک کارگاه فرآوری تخمه آفتاب‌گردان است. کشاورزان هم‌محلی نورالدین، محصول تخمه آفتاب‌گردان خود را به او فروخته‌اند و او نیز این محصول را به شخصی ساکن تهران به نام "میرزایی" فروخته‌ است تا او این محصولات را در کشور ترکیه به فروش برساند. در همین حین، خبر می‌رسد که میرزایی از دنیا رفته‌ و کشاورزان که از این خبر مطلع می‌شوند هر یک به نحوی سعی می‌کنند تا به پول محصولات خود برسند.

مجموعه تلویزیونی «نون خ»  در سال 1398 تولید شده است و بازیگرانی چون سعید آقاخانی، فریده سپاه منصور، هومن حاج عبداللهی و حمیدرضا آذرنگ در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند.

سریال «نون خ» از امشب (26 شهریور) ساعت ۲۲:۰۰ روی آنتن شبکه آی‌فیلم می‌رود و تکرار آن نیز رأس ساعت‌های ۶:۰۰ و ۱۴:۰۰ روز بعد پخش می‌شود.

بیشتر بخوانید و ببینید:

جدول پخش شبکه آی‌فیلم

صفحه اینستاگرام آی‌فیلم

ص گ / س م

نظر شما
ارسال نظر
سجاد

پایتخت پایتخت پایتخت پخش کنید