پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
988
-
الف
+

به بهانه تولد نرگس محمدی

به بهانه تولد نرگس محمدی سکانسی از بازی وی در فصل اول سریال «ستایش» را ببینید.

به بهانه تولد نرگس محمدی سکانسی از بازی وی در فصل اول سریال «ستایش» را ببینید.

نرگس محمدی در نهم فروردین‌ماه ۱۳۶۴ بدنیا آمد. هم زمان با تحصیل در رشته پرستاری دانشگاه در کلاس‌هاي بازیگری «کارنامه» هم شرکت میکرد و از آنجا بود کـه برای بازی در فیلم «مرگ یک پینوکیو» معرفی شد. نرگس محمدی پس از بازی دراین فیلم حدود یکسال در تئاتر بـه فعالیت خود ادامه داد که در همین مدت موفق شد جایزه بهترین بازیگر زن را از جشنواره «ماه» حوزه هنری دریافت کند.

نرگس محمدی می گوید: «از ابتدا دوست داشتم در رشته هنر ادامه تحصیل دهم اما روزی کـه باید در آزمون ورودی هنرستان صدا و سیما شرکت می کردم اتفاقی برایم افتاد کـه امتحان را از دست دادم. بهمین دلیل در شاخه تجربی کنکور دادم ودر رشته پرستاری پذیرفته شدم.»

محمدی در فیلم‌هایی چون «ریسمان‌باز» (۱۳۸۶)، «اخراجی‌ها ۲» (۱۳۸۷)، «سوپراستار» (۱۳۸۷)، «آناهیتا» (۱۳۸۷)، «ساعت شلوغی» (۱۳۹۰) و «عملیات مهدکودک» (۱۳۹۱) و مجموعه‌های «ششمین نفر» (۱۳۹۰)، سه فصل «ستایش»، «میلیاردر» (۱۳۹۱)، «ما فرشته نیستیم» (۱۳۹۳)، «زعفرانی» (1395) و «معمای شاه» (۱۳۹۴) به نقش‌آفرینی پرداخته‌ است.

او همسر علی اوجی است و از افتخارات این هنرمند، می‌توان به دریافت جایزه‌ی بهترین بازیگر نقش اول زن از جشنواره‌ی تئاتر اشاره کرد.

بیشتر بخوانید و ببینید:

جدول پخش شبکه آی‌فیلم

صفحه اینستاگرام آی‌فیلم

ه خ/ص گ

نظر شما
ارسال نظر