پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
2397
-
الف
+

فیلم‌های آخر هفته تلویزیون

تلویزیون امروز فیلم‌هایی مانند منصور، نشانه‌ها، مصادره و تنها در خانه را روانه آنتن شبکه‌های سیما می‌کند.

تلویزیون امروز فیلم‌هایی مانند منصور، نشانه‌ها، مصادره و تنها در خانه را روانه آنتن شبکه‌های سیما می‌کند.

به گزارش آی‌فیلم، فیلم سینمایی «منصور» به کارگردانی «سیاوش سرمدی»، پنج‌شنبه ۸ دی ماه ساعت ۱۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

این فیلم درباره شهید ستاری است که با جدیت به دنبال هواپیما‌های جنگی است تا بتواند رزمنده‌ها را تجهیز کند. 

فیلم سینمایی جدید «کمک» به کارگردانی «مارک ماندن»، پنج‌شنبه ۸ دی ماه ساعت ۱۶ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

این فیلم با بازی جودی کامر، استیون گراهام، ایان هارت و لسلی شارپ؛ درباره سارا برنر دختر جوانی است که به عنوان پرستار در خانۀ سالمندان آسمان روشن مشغول کار می‌شود. او رابطۀ بسیار خوبی با مددجویان برقرار کرده و رضایت مدیر آسایشگاه (استیو) را نیز جلب می‌کند.

فیلم سینمایی «شب بخیر و موفق باشید» به کارگردانی «جورج کلونی»، پنج‌شنبه ۸ دی ماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی پاتریشیا کلارکسون، جورج کلونی و دیوید استراتهرن آمده است: در سال ۱۹۵۳، جوزف مکارتی، سناتور ایالت ویسکانسین، با این ادعا که کمونیست‌ها در مناصب قدرت آمریکا رخنه کرده‌اند، تنش فراوانی در بخش‌های دولتی و خصوصی پدید آورده بود و میلو رادولوویچ، خلبان نیروی هوایی، به خاطر همان اتهام کمونیست بودن که مکارتی به او زد، از ارتش اخراج شده بود.

فیلم سینمایی «خرس قطبی کوچولو ۲» به کارگردانی «پیت دی ریکر»، پنج‌شنبه ۸ دی ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی ماکزیمیلین آرتاجو، سلین وت و لیندر ولف آمده است: لارز یک توله خرس قطبی است که با پدر و مادرش در قطب شمال زندگی می‌کند. 

فیلم سینمایی «دالاس» به کارگردانی «استارت هایسلر»، پنج شنبه ۸ دی ماه ساعت ۱ بامداد از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی گری کوپر، روت رومن، استیو کوکران، باربارا پیتن و ریموند مسی خواهید دید: بلید هلیستر برای انتقام گرفتن از کسانی که خانواده اش را به قتل رسانده اند وارد عمل می‌شود. او با کمک دوستش وایلد بیل هیکوک، در موقعیتی قرار می‌گیرد که ...

فیلم سینمایی «بهترین ساعات» به کارگردانی «گرگ گیل اسپای»، پنج شنبه ۸ دی ماه ساعت ۱۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در خلاصه داستان این فیلم با بازی کریس پین، کیسی افلک و بن فاستر آمده است: برنی وبر افسر گارد ساحلی از دختر مورد علاقه‌اش میریام، خواستگاری می‌کند. 

فیلم تلویزیونی «چهل روز تا برادری» به کارگردانی «سیدمحمد طاهریان»، پنج شنبه ۸ دی ماه ساعت ۱۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

این فیلم داستان مردی به نام سیاوش را روایت می‌کند که کارشناس ارشد مهندسی عمران است، او پیش از موعد بازنشست می‌شود و همین مسئله باعث می‌شود که وی به فکر سفر به خارج از کشور و دیدار بچه‌هایش بیفتاد، اما ...

محمد فیلی، فرشید صمدی پور، سایه کبیری، باقر مرادی، حجت علیپور، غلامرضا نژاد مقدم، امین مرادی، پیمان کرمزاده و رضا رضایی در فیلم تلویزیونی «چهل روز تا برادری» ایفای نقش کرده اند.

فیلم سینمایی «ملاقات با والدین» به کارگردانی «جی روچ»، پنج شنبه ۸ دی ماه ساعت ۱۵ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی رابرت دنیرو و بن استیلر خواهیم دید: مردی به نام گرگ فاکر تصمیم می‌گیرد که با والدین دختر مورد علاقه‌اش دیدار کند تا رضایت آن‌ها را برای ازدواج با او جلب نماید. البته پدر شکاک و بدگمان آن دختر، چالش‌هایی را برایش به وجود می‌آورد که...

فیلم سینمایی «نشانه ها» به کارگردانی «ام. نایت شیامالان»، پنج شنبه ۸ دی ماه ساعت ۱۷ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

داستان این فیلم با بازی ام. نایت شیامالان، ابیگیل برسلین، مل گیبسون و روری کالکین؛ درباره خانواده‌ای است که پدر خانواده، گراهام گس، از راه کشاورزی مخارج را تأمین می‌کند. گراهام تا قبل از مرگ همسرش در حادثه رانندگی، کشیش هم بود، اما بعد از آن حادثه ایمان خود را از دست می‌دهد و لباس کشیشی را از تن درمی‌آورَد.

فیلم سینمایی «تن‌ها میان امواج» به کارگردانی «جیمز مارش»، پنج شنبه ۸ دی ماه ساعت ۱۹ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی راشل ویز، کولین فرت و دیوید تیولیس آمده است: دونالد کراست کارمند یکی از شرکت‌های بهره برداری الکتریکی است. او روابط بسیار عاشقانه و صمیمی‌ای با همسر و ۳ فرزند خود داشته و آرزو دارد تا همسر و فرزندانش را در رفاه و آسایش ببیند. 

فیلم سینمایی «گام بزرگ» به کارگردانی «آنتونیو پادوان»، پنج شنبه ۸ دی ماه ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی استفانو فرسی، جوزپه باتیستون، فلاویو بوچی و کامیلیا فیلیپی خواهیم دید: ماریو متوجه می‌شود که از ازدواج دوم پدرش یک برادر ناتنی به اسم داریو دارد. داریو علاقمند به فضانوردی و رفتن به کره ماه است و تصمیم می‌گیرد به تنهایی یک موشک برای رفتن به ماه بسازد که ...

فیلم سینمایی جدید «مصادره» به کارگردانی «مهران احمدی»، پنج شنبه ۸ دی ماه ساعت ۲۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

داستان فیلم از دهه ۵۰ آغاز می‌شود و داستان یک ساواکی به نام اسماعیل یارجانلو است که درگیر ماجرا‌هایی می‌شود. او که کارمند ساواک است با خرید بلیت بخت آزمایی برنده اعانه ملی می‌شود و...

رضا عطاران، هومن سیدی، بابک حمیدیان، مزدک میرعابدینی، میرطاهر مظلومی، هادی کاظمی و مهران احمدی در فیلم سینمایی «مصادره» به هنرمندی پرداخته‌اند.

فیلم سینمایی «تنها در خانه ۲» به کارگردانی «کریس کلمبوس»، پنج‌شنبه ۸ دی ماه ساعت ۱۴ از شبکـه کودک پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی مکالی کالکین، جو پسی و دنیل استرن خواهیم دید: همۀ توجه خانوادۀ مک‌کالیستر رو به کِوین است تا دوباره از سفر جا نماند؛ اما این بار در راهروی شلوغ هواپیمایی، کوین به اشتباه مرد دیگری را به‌جای پدرش دنبال می‌کند و سوار هواپیمای نیویورک می‌شود! ا

انیمیشن سینمایی «بهاران» به کارگردانی «حامد حاج ملا علی و نوروز عباسی»، پنج‌شنبه ۸ دی ماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.

در این انیمیشن خواهیم دید: حاج حبیب به اتفاق چند تن از جوانان جهاد برای جاده سازی یک روستا رفته اند و کشور در حال جنگ با عراق است. در روستا حشمت خان که محصولات کشاورزان را به قیمت پایین می‌خرد نمی‌خواهد که جاده ساخته شود.

فیلم سینمایی «چاقوکشی» به کارگردانی «ریان جانسون»، پنج شنبه ۸ دی ماه ساعت ۲۲ از شبکه فراتر پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم با بازی دنیل کریگ، کریس ایوانز، آنا د آرماس، جیمی لی کرتیس، تونی کولت، دان جانسون، مایکل شنون، کیت استنفیلد، کاترین لانگفورد و جیدن مارتل آمده است: نویسنده مشهور و ثروتمند رمان‌های جنایی به نام هارلن ترومبی، همه خانواده خود را به جشن تولد ۸۵ سالگی‌اش دعوت می‌کند، اما بعد از مراسم، جنازه هارلن به طرز مشکوکی در اتاقش پیدا می‌شود و گویا به قتل رسیده است، یک کارآگاه خصوصی وارد ماجرا می‌شود تا ...

بیشتر بخوانید و ببینید:

جدول پخش شبکه آی‌فیلم

صفحه اینستاگرام آی‌فیلم

ص گ

نظر شما
ارسال نظر