پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
397
-
الف
+

از جشنواره‌ها چه خبر؟

در این بسته خبری به رویدادهای مهم فرهنگی و هنری کشورمان در روزهای گذشته پرداخته‌ایم.

در این بسته خبری به رویدادهای مهم فرهنگی و هنری کشورمان در روزهای گذشته پرداخته‌ایم.

برگزاری نشست خبری «سینماحقیقت»

نشست خبری شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت»  به دبیری محمد حمیدی مقدم با حضور اهالی رسانه در سالن آمفی‌تئاتر مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی برگزار شد.

دبیر جشنواره «سینماحقیقت» گفت: از میان آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره شانزدهم، در بخش مستندهای بلند ۱۰۱ فیلم، مستندهای نیمه‌بلند ۱۲۶ فیلم و بخش کوتاه ۲۷۴ مستند واجد شرایط بررسی شناخته شدند. مجموع آثاری که بخت بررسی شدن برای حضور در این دوره را داشتند ۵۱۱ مستند است و از میان این آثار ۱۸۸ مستند متقاضی حضور در بخش شهید آوینی بودند.

اعلام اسامی نامزدهای ششمین جشنواره تلویزیونی مستند

دبیرخانه ششمین جشنواره تلویزیونی مستند، اسامی نامزدهای نهایی بخش‌های «فیلم مستند»، «مجموعه مستند»، «عکس» و «مستندنگاری» این جشنواره را اعلام کرد.

پس از پایان نمایش 73 مستند راه‌یافته به بخش مسابقه ششمین جشنواره تلویزیونی مستند از شبکه مستند، دبیرخانه این رویداد نامزدهای بخش‌های مختلف این جشنواره را در بخش‌های «فیلم مستند»، «مجموعه مستند»، «عکس» و «مستندنگاری» اعلام کرد.

آثار و نفرات برگزیده طی مراسم اختتامیه که روز جمعه 18 آذرماه با حضور رئیس رسانه ملی، معاون سیما و رئیس شبکه مستند در عسلویه برگزار می‌شود، معرفی خواهند شد.

تئاتر مردمی بچه‌های مسجد

آثار راه یافته به بخش تئاتر مردمی بچه‌های مسجد دومین فصل‌واره فرهنگی هنری ایثار معرفی شدند.

دومین فصل‌واره فرهنگی و هنری ایثار در ۸ بخش ملی و ۶ بخش استانی به دبیری عباسعلی رضایی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تهران برگزار می‌شود.

بیشتر بخوانید و ببینید:

جدول پخش شبکه آی‌فیلم

صفحه اینستاگرام آی‌فیلم

/ س م

نظر شما
ارسال نظر