پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
5548
-
الف
+

با ضد قهرمان «گیل‌دخت» بیشتر آشنا شوید

به بهانه پخش سریال «گیل‌دخت» به بررسی کارنامه هنری بازیگر نقش "آصف میرزا" در این سریال پرداخته‌ایم.

به بهانه پخش سریال «گیل‌دخت» به بررسی کارنامه هنری "سعید چنگیزیان" بازیگر نقش "آصف میرزا" در این سریال پرداخته‌ایم.

به گزارش آی‌فیلم، سعید چنگیزیان بازیگر سریال «گیل‌دخت» است که فعالیت هنری خود را از ایفای نقش در فیلم سینمایی «خداحافظ رفیق» به کارگردانی بهزاد بهزادپور آغاز کرد. او فارغ‌التحصیل رشته کارگردانی تئاتر است. 

چنگیزیان به شکل جدی بازیگری را از صحنه تئاتر شروع کرد و جایزه اول بازیگری را برای بازی در نمایش «برزخ» به کارگردانی محمد عاقبتی دریافت کرد. او سپس در سال 1389 در کنار علیرضا خمسه و مریم سلطانی مقابل دوربین «دختر شاه پریون» رفت و پس از یک سال با سریال «توطئه فامیلی» به تلویزیون آمد و رمضان سال 1394 با سریال «گاهی به پشت سر نگاه کن» چهره‌اش در قاب تلویزیون بیشتر شناخته شد.

«دهلیز»، «سارا و آیدا»، «گیلدا»، «گرگ بازی»، «چهار راه استانبول»، «خشم و هیاهو»، «نقش نگار»، «جمشیدیه» و ... از جمله فعالیت سینمایی اوست.

سعید چنگیزیان در مجموعه تلویزیونی «گیل‌دخت» به کارگردانی "مجید اسماعیلی" در نقش "آصف میرزا" ظاهر شده؛ شخصیتی ضد قهرمان که به خاطر اصالت قجری خود یک شهر را به آشوب می‌کشد و ... .داستان «گیل‌دخت» در زمان قاجار روی می‌دهد. این سریال به کسانی که در دربار مظفرالدین شاه قصد دارند شاه را ترور کنند، می‌پردازد.

از جمله بازیگران این سریال می‌توان به محمود پاک‌نیت، پریوش نظریه، فریبا متخصص، رامتین خداپناهی، سعید چنگیزیان، شقایق فراهانی، ثریا قاسمی، سعید راد، حبیب دهقان نسب، فخرالدین صدیق شریف، میترا رفیع، یاسمن معاوی، محمد فیلی، رضا اکبرپور و امین میری اشاره کرد. 

گفتنی است سریال «گیل‌دخت» هر هفته پنجشنبه و جمعه‌ ساعت ۲۱:۰۰ روی آنتن می‌رود و تکرار آن نیز در ساعت‌های ۰۵:۰۰ و ۱۳:۰۰ روز بعد پخش می‌شود.

بیشتر بخوانید و ببینید:

جدول پخش شبکه آی‌فیلم

صفحه اینستاگرام آی‌فیلم

م ن / س م

نظر شما
ارسال نظر