پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
3414
-
الف
+

بازیگر نقش گلنار از «گیل‌دخت» می‌گوید

بازیگر مجموعه تلویزیونی «گیل‌دخت» از ایفای نقش در این سریال عاشقانه تاریخی گفت.

بازیگر مجموعه تلویزیونی «گیل‌دخت» از ایفای نقش در این سریال عاشقانه تاریخی گفت.

به گزارش آی‌فیلم به نقل از روابط‌ عمومی برنامه رادیویی سینماچی، "میترا رفیع" بازیگر سریال گیل‌دخت درباره این سریال اظهار داشت: سریال ۶۰ قسمتی «گیل‌دخت» روایت عاشقانه‌ای از دورانی تاریخی است که دوره قاجار را به تصویر می‌کشد و در شمال ایران تهیه شده است. این سریال به بررسی دوران قاجار و عشقی که در آن زمان اتفاق می‌افتد، می‌پردازد. پخش سریال هم پنج‌شنبه‌ها و جمعه‌ها است که از شبکه یک، آی‌فیلم و تماشا پخش می‌شود.

وی با اشاره به اینکه «گیل‌دخت» در ژانر تاریخی ساخته شده، افزود: برای مقایسه این سریال با سریال «بی‌همگان» با دو ژانر، قصه‌گویی و پرداخت متفاوت رو‌برو هستیم که دو شیوه بازیگری متفاوت می‌خواهد.


«گیل‌دخت» به کارگردانی مجید اسماعیلی روایتگر داستان زندگی دختری به نام "گلنار" است که به همراه خانواده خود از تهران به شمال کشور مهاجرت کرده، ولی به خاطر شرایط حاکم در آن زمان دچار مشکلات متعددی می‌شود.

از جمله بازیگران این سریال می‌توان به محمود پاک‌نیت، پریوش نظریه، فریبا متخصص، رامتین خداپناهی، سعید چنگیزیان، شقایق فراهانی، ثریا قاسمی، سعید راد، حبیب دهقان‌نسب، فخرالدین صدیق‌شریف، میترا رفیع، یاسمن معاوی، محمد فیلی، رضا اکبرپور و امین میری اشاره کرد. 

گفتنی است سریال «گیل‌دخت» هر هفته پنجشنبه و جمعه‌ ساعت ۲۱:۰۰ روی آنتن شبکه آی‌فیلم می‌رود و تکرار آن نیز در ساعت‌های ۰۵:۰۰ و ۱۳:۰۰ روز بعد پخش می‌شود.

بیشتر بخوانید و ببینید:

جدول پخش شبکه آی‌فیلم

صفحه اینستاگرام آی‌فیلم

م ن / س م

نظر شما
ارسال نظر
سنا ریسی

سریال گیل دخت بهترین سریالی که دیدم لحظه ای که فیروز و گلنار باهم بودند👌🏻 عالیه فقط میشود هرشب بخشش کرد