پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
674
-
الف
+

چند خبر از جشنواره‌ها

در این بسته خبری به چند خبر از رویدادها و جشنواره‌های مختلف فرهنگی هنری پرداخته‌ایم.

در این بسته خبری به چند خبر از جشنواره‌های مختلف هنری کشورمان پرداخته‌ایم.

به گزارش آی‌فیلم، چند خبر از جشنواره‌های فرهنگی و هنری مختلف در زمینه‌های موسیقی، سینما و انیمیشن را در این بسته خبری مرور می‌کنیم.

جشنواره موسیقی نواحی خاتمه یافت

آیین اختتامیه پانزدهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شامگاه پنجشنبه ۲۶ آبان ماه برگزار شد.

در این مراسم ضمن معرفی برگزیدگان بخش‌های مختلف، محمدعلی مرآتی نیز از سوی معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای دوره شانزدهم جشنواره موسیقی نواحی ایران حکم دبیری گرفت و به این ترتیب او دبیر دوره شانزدهم خواهد بود.

انیمیشن «خانه» نامزد دریافت جایزه جشنواره ایتالیایی

انیمیشن «خانه» به تهیه کنندگی و کارگردانی حامد عزیزی، نامزد کسب جایزه در جشنواره بین المللی فیلم قهرمانان ایتالیا شد.

«خانه» با نگاه آینده نگرانه و هشدار به انسان ها تولید شده است و در خلاصه داستان آن آمده است :«خیلی دور خیلی نزدیک،همه به دنبال بازگشت به اصالت خود هستند و دلشان در خانه آرام می گیرد. از خانه خود محافظت کنیم.»

برگزاری جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان در یاسوج

شصت‌وهفتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان توسط انجمن سینمای جوانان یاسوج و با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود.

این جشنواره با هدف شناسایی و معرفی استعدادهای سینمایی، تثبیت جایگاه فیلم کوتاه به عنوان یکی از مقوله‌های مهم فرهنگی با رویکرد ایجاد تنوع و تکثر در انواع فیلم کوتاه از طریق تاکید بر ژانرهای سینمایی، به مدت ۴ روز از ۲ الی ۵ اسفندماه ۱۴۰۱ در استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود.

/ س م

نظر شما
ارسال نظر