پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
2868
-
الف
+

«بلک آدام» همچنان در صدر گیشه سینمای جهان

فیلم «بلک آدام» همچنان جایگاه خود را در صدر گیشه سینمای آمریکا حفظ کرده است.

فیلم «بلک آدام» همچنان جایگاه خود را در صدر گیشه سینمای آمریکا حفظ کرده است.

به گزارش آی‌فیلم، پیش از اینکه قسمت دوم فیلم سینمایی «پلنگ سیاه» محصول دیزنی و مارول وارد بازار شود و اتفاقی نو را در گیشه داخلی آمریکا رقم بزند، این آخر هفته، «بلک آدام» برای سومین هفته متوالی با وجود ۳۳ درصد افت فروش، با فروش ۱۸٫۵ میلیون دلار همچنان صدرنشین گیشه ماند و مجموع فروش داخلی خود را به ۱۳۷٫۴ میلیون دلار رساند.

در این هفته انیمه فانتزی اکشن ژاپنی «یک قطعه فیلم: سرخ» در اولین آخر هفته اکرانش با فروش ۹٫۴۷ میلیون دلار در جایگاه دوم پرفروش‌ترین‌های این آخر هفته قرار گرفت. به نظر می‌رسد این اثر در پایان اکران سینمایی کوتاه‌مدت خود به فروش ۲۰ میلیون دلاری دست پیدا کند، عددی که معمولا فیلم‌های انیمه منتشر شده در آمریکا از سوی کمپانی پخش‌کننده کرانچی‌رول کار خود را با آن شروع می‌کنند.

در این هفته همچنین فیلم تحسین‌شده «بنشی‌های اینی‌شرین» در ۸۹۵ سالن سینمایی حضور داشت که با فروش ۲ میلیون دلاری چندان شگفت‌انگیز ظاهر نشد و در رتبه هفتم پرفروش‌ترین‌ها جای گرفت. «بنشی‌های اینی‌شرین» ساخته مارتین مک‌دونا این هفته با رشد ۲۷۴٫۱ درصدی مخاطب نسبت به هفته گذشته که تنها ۵۸ سالن سینما در اختیار داشت، مواجه بود.

فیلم‌های «بلیت بهشت» با بازی جولیا رابرتز و جرج کلونی و «لبخند» نیز به ترتیب با ۸٫۵ و ۴ میلیون دلار رتبه‌های سوم و چهارم پرفروش‌ترین‌های این هفته آمریکای شمالی را از آن خود کردند.

ایام هالووین ممکن است به پایان رسیده باشد، اما فیلم‌های ترسناک همچنان در سینماهای آمریکا مخاطب دارند. این موفقیت شامل «هالووین به پایان می‌رسد» نیز شده که به تازگی با فروشی بیشتر از ۱۰۲٫۹ میلیون دلاری در سطح جهان از مرز ۱۰۰ میلیون دلار عبور کرده است.

این فیلم تاکنون بیشتر از ۶۳٫۴۵ میلیون دلار در بازار داخلی آمریکا و بیشتر از ۳۹٫۴۶ میلیون دلار در سطح بین‌الملل فروش داشته است.

در حالی که «هالووین به پایان می‌رسد» به یکی از پرمناقشه‌ترین فیلم‌های هالووین در این مجموعه ترسناکِ نمادین تبدیل شده است، با این حال این فیلم که با بودجه ۲۰ تا ۳۰ میلیون دلاری ساخته شده تاکنون بیش از ۱۰۰ میلیون دلار فروخته و سود خوبی را از آن خود کرده. این فیلم البته تا به امروز کمترین درآمد را از سه‌گانه جدید «هالووین» داشته است.

«هالووین به پایان می‌رسد» فیلم اسلشر آمریکایی به کارگردانی دیوید گوردون گرین و دنباله‌ای بر فیلم «هالووین می‌کشد» است و سیزدهمین و آخرین قسمت از فرنچایز هالووین به شمار می‌آید.

بیشتر بخوانید و ببینید:

جدول پخش شبکه آی‌فیلم

صفحه اینستاگرام آی‌فیلم

م ن/م گ

نظر شما
ارسال نظر