پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
2414
-
الف
+

تکذیب خداحافظی وودی آلن از سینما

«وودی آلن» کارگردان سرشناس آمریکایی خداحافظی‌اش از سینما را تکذیب کرد.

«وودی آلن» کارگردان سرشناس آمریکایی شایعه خداحافظی‌اش از سینما را تکذیب کرد. 

به گزارش آی‌فیلم به نقل از ورایتی، وودی آلن کارگردان کهنه کار سینما گزارش های منتشر شده مبنی بر بازنشستگی خود را تکذیب کرد. او این تکذیبیه را پس از انتشار مقاله ای پرتیراژ در یک روزنامه اسپانیایی اعلام کرد که به نقل از او نوشته بود فیلم فعلی اش آخرین فیلم او خواهد بود.

آلن ۸۶ ساله قبل از فیلمبرداری پروژه جدیدش با عنوان «Wasp ۲۲» در پاریس با نشریه La Vanguardia صحبت کرد. این روزنامه نیز به نقل از او نوشته بود: در حقیقت ایده من این نیست که بیشتر از این فیلم بسازم و می خواهم روی نویسندگی تمرکز کنم. آلن در آن مصاحبه افزوده بود که پروژه بعدی اش یک رمان است.

در بیانیه ای که حالا به نمایندگی از این فیلمساز منتشر شده آمده است: وودی آلن هرگز نگفت که قصد بازنشستگی دارد و همچنین نگفت که در حال نوشتن رمان است. او گفت که به این فکر می‌کند که فیلم نسازد، زیرا ساختن فیلم‌هایی که به صورت مستقیم و به سرعت به پلتفرم‌های استریم می‌روند برای او چندان لذت‌بخش نیست، زیرا آلن عاشق جدی تجربه فیلم دیدن در سالن سینماست.

در این بیانیه تاکید شده است: وودی آلن در حال حاضر قصد بازنشستگی ندارد و بسیار هیجان زده است که در پاریس برای فیلمبرداری فیلم جدیدش که پنجاهمین فیلمش خواهد بود، حضور دارد.

وودی آلن در مصاحبه حدود دو ماه پیش خود با الک بالدوین گفته بود که فیلم آینده اش که پنجاهمین ساخته اش است، ممکن است آخرین کار او در سینما باشد. این کارگردان مطرح سینمای جهان در آن مصاحبه اعلام کرده بود بسیاری از چیزهای هیجان انگیز برای او به عنوان کارگردان از بین رفته اند.

بیشتر بخوانید و ببینید:

جدول پخش شبکه آی‌فیلم

صفحه اینستاگرام آی‌فیلم

م ن / ا ز

نظر شما
ارسال نظر