پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
1090
-
الف
+

جدیدترین انیمیشن کمپانی دیزنی در راه اکران

دیزنی و پیکسار تاریخ اکران «درون و بیرون ۲» را به صورت رسمی اعلام کردند.

دیزنی و پیکسار تاریخ اکران «درون و بیرون ۲» را به صورت رسمی اعلام کردند.

به گزارش آی‌فیلم به نقل از کامیک بوک، شرکت های دیزنی و پیکسار روز گذشته ۱۶ سپتامبر تاریخ اکران «درون و بیرون ۲» (Inside Out ۲) را اعلام کردند. براین اساس، قسمت دوم انیمیشن برنده جایزه اسکار در تاریخ ۱۴ ژوئن ۲۰۲۴ به سینماها می آید.

در اوایل ماه جاری میلادی به طور رسمی در نمایشگاه D۲۳ اعلام شد که کلسی مان («دایناسور خوب») بر اساس فیلمنامه ای از مگ لفاوه این انیمیشن را کارگردانی خواهد کرد.

ایمی پولر صداپیشه این انیمیشن در این باره گفت: من فیلمنامه قسمت دوم را خواندم، شگفت انگیز است. فیلم داستانش تنها در ذهن رایلی می گذرد که اکنون یک نوجوان است و احساسات جدیدی به درونش رسوخ می کند.

پیش از این اعلام شده بود که تاریخ اکران این انیمیشن تابستان ۲۰۲۴ است و اعلام این تاریخ باعث شد طرفداران انیمیشن تصور کنند این فیلمِ بدون عنوان پیکسار در ژوئن ۲۰۲۴ راهی سینماها می شود و حالا این گمانه زنی ها به حقیقت پیوست.

«درون و بیرون» ششمین انیمیشن پیکسار است که  صاحب دنباله می شود. پیش از این انیمیشن های «ماشین ها»، «شگفت انگیزها»، «در جستجوی نمو»، «داستان اسباب بازی» و «کارخانه هیولا» به فرنشایز سینمایی تبدیل شده بودند.

بیشتر بخوانید و ببینید:

جدول پخش شبکه آی‌فیلم

صفحه اینستاگرام آی‌فیلم

م ن / ص گ

نظر شما
ارسال نظر
فرزاد صدیقیان

عاللللللللی