پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
649
-
الف
+

تازه‌ترین اظهارات خمسه در مورد «پایتخت»

علیرضا خمسه اظهار داشت هر وقت سریال«پایتخت» را می‌بیند، احساس می‌کند ناهار نخورده‌ است.

علیرضا خمسه با اشاره به سریال«پایتخت» بیان کرد که هر وقت این سریال را می‌بیند، احساس می‌کند ناهار نخورده‌ است.

به گزارش آی‌فیلم، علیرضا خمسه بازیگر سینما و تلویزیون در برنامه «شب فیروزه‌ای» گفت: همواره علاقه‌مند به معماری ایرانی هستم و چنین بناهایی را دوست دارم. من متولد خیابان پامنار و ناصرخسرو هستم و در منزلی زندگی می‌کردیم که شبیه به همین عمارت بود و اتاق‌هایش آیینه‌کاری داشت. به همین دلیل وقتی به اینجا آمدم نوعی غم غربت پیدا کردم.

در ادامه برنامه با نمایش عکس‌ تعدادی از کارهای خاطره‌انگیز این بازیگر، حس و حال او درباره این سریال‌ها پرسیده شد. خمسه با دیدن عکسی از سریال «پایتخت» گفت: هر وقت این سریال را می‌بینم احساس می‌کنم ناهار نخورده‌ام!

وی همچنین یاد و خاطره فتحعلی اویسی را با دیدن عکسی از سریال «دارا و ندار» گرامی داشت و گفت: خداوند آقای فتحعلی اویسی را رحمت کند؛ در این فیلم من نقش «ندار» را بازی می‌کردم و ایشان «دارا» بود. شب‌های زیادی با هم قدم می‌زدیم و درباره زندگی آینده صحبت می‌کردیم. این سریال برای من یادآور روزهای خوش همکاری با آقای اویسی است.

خمسه درباره سریال «زمین گرم» و «مرد هزار چهره» نیز گفت: سریال «زمین گرم» کاری از آقای سعید نعمت‌الله بود و در شبکه ۳ سیما پخش شد. همچنین در «مرد هزار چهره» به کارگردانی مهران مدیری نقش یک پدرخوانده (گادفادر) را بازی می‌کردم. این سریال در شبکه سه سیما پخش می‌شد و خیلی هم مورد توجه قرار گرفت.

بیشتر بخوانید و ببینید:

جدول پخش جدید شبکه آی‌فیلم

صفحه اینستاگرام آی‌فیلم

م ه / س م

نظر شما
ارسال نظر