پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
2065
-
الف
+

جایگزین‌ سریال «گارد ساحلی» مشخص شد

پخش سریال «گارد ساحلی» به کارگردانی محسن شاه‌محمدی این هفته به پایان می‌رسد.

پخش مجموعه تلویزیونی «گارد ساحلی» این هفته به اتمام می‌رسد.

به گزارش آی‌فیلم، قسمت‌های پایانی سریال «گارد ساحلی» به کارگردانی محسن شاه‌محمدی در حال پخش است و پس از خاتمه یافتن این سریال، مجموعه تلویزیونی «از یاد رفته» روی آنتن شبکه آی‌فیلم فارسی می‌رود.

سریال «از یاد رفته» به کارگردانی فریدون حسن‌پور ، داستان مقاومت انسان در برابر شرایط بحرانی را روایت می‌کند. در این داستان زندگی شخصیت‌های فیلم طی یک دوره چهل ساله تعریف می‌شود. مرتضی پورامین که جوانی درسخوان بوده، در دهی نزدیک دیلمان گیلان زندگی می‌کند. دختری بنام  گلرخ دوست دارد با مرتضی ازدواج کند ولی پدر و مادر او به ازدواج رضایت نمی‌دهند، گلرخ با پافشاری بسیار بالاخره آن دو را راضی می‌کند. پدر گلرخ که بیمار بوده، به ازدواج رضایت داده و سپس جان می‌سپارد. گلرخ پس از ازدواج به مرتضی پیشنهاد می‌کند که درس بخواند، مرتضی نیز به رشته پزشکی علاقه داشته و در کنکور سراسری بالاترین رتبه را به دست می‌آورد و در رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران پذیرفته می شود؛ پس مجبور می‌شود تا هفت سال در تهران درس خوانده و گاهی به خانه خود بازگردد، گلرخ پس از مدتی صاحب پسری به نام علی می‌شود، مرتضی نیز با دختری بنام مینا نادری در تهران آشنا می‌شود…

در سریال «از یاد رفته» بازیگرانی چون سپیده خداوردی، محمدرضا فروتن، بهنوش طباطبایی، سیاوش خیرابی، محسن افشانی و ... به ایفای نقش پرداختنه‌اند.

سریال «از یاد رفته» از 31 مرداد ماه، هر روز ساعت 16:00 روی آنتن آی‌فیلم فارسی می‌رود و در ساعت‌های 00:00 و 08:00 روز بعد بازپخش می‌شود.

بیشتر بخوانید و ببینید:

جدول پخش جدید شبکه آی‌فیلم

صفحه اینستاگرام آی‌فیلم

ه ص / س م

نظر شما
ارسال نظر
کاربر مهمان

اگه سانسور کنید کسی نگاه نمی کنه.خواهشا هرسریالی که پخش می کنید سانسور نشده باشه .الان تمام سریال ها با سانسور پخش میشن .اگه می خواین مخاطبانتان زیاد بشن .سریال های خوب پخش کنید وهمین طور سانسور نکنید