پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
669
-
الف
+

ادامه فیلمبرداری سریال شهباز

تهیه کننده سریال معمایی پلیسی «شهباز» درباره روند تولید این اثر توضیح داد.

تهیه کننده سریال معمایی پلیسی «شهباز» درباره روند تولید و جزییات این اثر توضیح داد.

به گزارش آی‌فیلم به نقل از خبرگزاری صبا،  سریال «شهباز» به کارگردانی حمیدرضا لوافی، نویسندگی مینا خدیوی و تهیه‌کنندگی مشترک امیرحسین آشتیانی‌پور و مهدی علینقی‌پور است که در ژانر پلیسی_ معمایی با موضوع فضای مجازی و پلیس سایبری در مرحله فیلمبرداری قرار دارد.

مهدی علینقی‌پور درباره زمان پخش این سریال اظهار داشت: ما پیش بینی دقیقی از زمان پخش نداریم و این را سازمان صدا و سیما و شبکه پنج مشخص می کنند و ما نمی توانیم زمان دقیقی را تعیین کنیم، سازمان نیز همچنان مشخص نکرده است که چه زمانی می خواهد این سریال را پخش کند.

علینقی‌پور درباره حال و هوای سریال «شهباز» گفت: این مجموعه درباره یک گروه سایبری است که به دنبال هکری بین المللی هستند. پلیس سایبری با اشراف به این فضا با مجرمین برخورد می کند و به داستان مردمی هم که از آنها سوءاستفاده شده و مورد نشان افراد خلافکار قرار گرفته اند، می پردازد.

تهیه کننده سینمایی «اپاتان» درباره ژانر سریالش گفت: در این ژانر سال ها پیش سریالی داشتیم به نام «هوش سیاه» که در آن زمان فضای مجازی رشد اکنون را نداشت و من بعد از آن دیگر به چنین سریالی با این موضوع برنخوردم. هرچه جلوتر می رویم منافع فضای مجازی بیشتر می شود اما مضرات و تخلفاتش هم افزایش می یابد. در کل مشابهتی در سریال هایی که ساخته شده است با این مجموعه ندیدم، «شهباز» در قصه گویی و طراحی شخصیت ها منحصر به فرد است و مخاطب آن را کمتر دیده است.

این تهیه کننده افزود: باید فیلمنامه خوب و استاندارد داشته باشیم، اگر این اتفاق صورت گیرد بازیگران استقبال می کنند و کارگردانان حرفه ای مشتاق ساخت می شوند. متاسفانه در این زمینه کم کاری شده است و همچنان می شود. تعادلی از نظر مالی و روانی برای نویسنده وجود ندارد و شرایط به گونه ای رقم می خورد که مجبور به نوشتن فیلمنامه در زمان کم می شوند. باید صداوسیما به تولیدکنندگان اعتماد کنند، نیروهای جدید آموزش داده شوند و اجازه ورود داشته باشند تا در این لوپ گیر نکنیم.

گفتنی است، این مجموعه تلویزیونی در ۳۰ قسمت ۴۰ دقیقه‌ای در گروه فیلم و سریال شبکه پنج سیما تولید می شود.

بیشتر بخوانید و ببینید:

جدول پخش جدید شبکه آی‌فیلم

صفحه اینستاگرام آی‌فیلم

م ه / ا ز

نظر شما
ارسال نظر