پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
1327
-
الف
+

روایت "روزبه حصاری" از خوابیدن در سردخانه

روزبه حصاری بازیگر سریال «یادآوری»، خاطره‌ای از مرگ خود در این مجموعه تلویزیونی گفت.

روزبه حصاری بازیگر نقش "علی اعلایی" در سریال یادآوری خاطره‌ای از حضور در سردخانه گفت.

به گزارش آی‌فیلم، روزبه حصاری برای نزدیک‌‌شدن به نقش علی با این شخصیت زندگی کرده و هر روز با تفکر یک آدم اعدامی از خواب بیدار شده تا بتواند نقش را برای مخاطب باورپذیر کند.

تجربه حضور در سردخانه

حصاری درباره تجربه حضور در سردخانه در سریال «یادآوری» نیز گفت: «برای ضبط این سکانس، یک شب در سردخانه خوابیدم. به خاطر ماجرای قانونی و شرعی، سردخانه را خالی کرده بودند و آنجا که ما فیلمبرداری داشتیم، سالن تشریح یکی از دانشگاه‌های پزشکی بود. حضورم در آن سردخانه در زندگیم تاثیر بسزایی داشت، طوری‌که زندگی من را به دو بخش تقسیم کرد؛ قبل و بعد از سردخانه و تجربه شگفت‌انگیزی بود.»

وحشت خوابیدن در سردخانه را به جان خریدم. ما که معصوم نیستیم. مگر می‌شود انسان از مرگ نترسد. فضای ناشناخته مرگ، قبر، سردخانه و ... به دلهره منجر می‌شود. هر انسانی معمولاً یک‌بار در این فضا قرار می‌گیرد. خوشحالی من این بود که قبل از مرگ واقعی، آن را در دنیای خیال و مقابل دوربین تجربه کردم. البته شاید برای نقش دیگری مجبور شوم این صحنه را بار دیگر تجربه کنم. جذابیت حرفه بازیگری تجربه حس‌های متفاوت زندگی است. همیشه بهترین نقطه‌ای که بازیگر می‌تواند بایستد یا قرار بگیرد یا جلوی دوربین است یا روی صحنه تئاتر. البته هر کدام از اینها مقتضیات خاص خودش را دارد. امکان دارد شما جلوی دوربین مجبور شوید در سردخانه کنار جنازه‌ها هم بخوابید. همیشه من به بازیگری فکر می‌کنم تا به سختی کار. واژه بازیگری همه چیزها را برایم آسان می‌کند.

بیشتر بخوانید و ببینید:

جدول پخش شبکه آی‌فیلم

صفحه اینستاگرام آی‌فیلم

ه ص / س م 

نظر شما
ارسال نظر