پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
894
-
الف
+

«کَت‌وُومَن» تنها نماینده ایران در جشنواره تونس

فیلم کوتاه «کَت‌وُومَن» به جشنواره بین‌المللی فیلم فیفاک تونس راه یافت.

فیلم کوتاه «کَت‌وُومَن» پس از جشنواره بین‌المللی مولیزه ایتالیا به جشنواره بین‌المللی فیلم فیفاک تونس راه یافت.

به گزارش آی‌فیلم، فیلم کوتاه «کَت‌وُومَن» به کارگردانی هادی شیبانی و تهیه‌کنندگی هادی شیبانی و کمپانی راویندر داکا تله‌فیلمز به بخش مسابقه بین‌الملل سی‌وپنجمین دوره فیفاک تونس راه یافت.

جشنواره بین‌المللی فیلم فیفاک در سال ۱۹۶۴ در تونس تاسیس شده است و به‌عنوان قدیمی‌ترین جشنواره فیلم قاره آفریقا شناخته می‌شود.

سی‌وپنجمین دوره این جشنواره، پس از وقفه دوساله به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا، از تاریخ ۱۳ تا ۲۰ آگوست، ۲۲ الی ۲۹ مردادماه ۱۴۰۱ در شهر کلیبیا تونس برگزار می‌شود. در این جشنواره ۳۷ فیلم از ۳۲ کشور در بخش بین‌الملل برای دریافت جایزه بزرگ شاهین طلایی با یکدیگر رقابت می‌کنند و فیلم کوتاه «کَت‌وُومَن» تنها نماینده ایران در این دوره جشنواره بین‌المللی فیلم فیفاک است.

«کَت‌وُومَن» اولین فیلم کوتاه هادی شیبانی است. این فیلم پیش از فیفاک در اولین حضور جهانی خود، به بخش مسابقه بین‌الملل بیستمین دوره جشنواره بین‌المللی مولیزه ایتالیا نیز راه یافته بود.

شیبانی در سال ۲۰۱۹ در دوره آموزشی آکادمی فیلم آسیا واقع در شهر بوسان کره جنوبی پذیرفته و علاوه بر تجربه تولید فیلم در بوسان، با نگارش فیلم‌نامه «کلکسیون خوشبختی» منتخب مسابقه پیچینگ آسیا پاسیفیک شده است.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «کَت‌وُومَن» آنقدر ضعیف شده است که دیگر نمی‌تواند کسی را نجات دهد.

بیشتر بخوانید و ببینید:

جدول پخش جدید شبکه آی‌فیلم

صفحه اینستاگرام آی‌فیلم

م ن/ ا ز

نظر شما
ارسال نظر
سجاد نطامپور

خوب