پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
1330
-
الف
+

رونمایی از مستند تماشاگر بهار

آیین رونمایی از مستند «تماشاگر بهار» با حضور معاون سیمای سازمان صداوسیما برگزار شد.

آیین رونمایی از مستند «تماشاگر بهار» با حضور معاون سیمای سازمان صداوسیما برگزار شد.

به گزارش آی‌فیلم، مرکز همایش‌های صداوسیما از مستند «تماشاگر بهار» که با محوریت رضا رویگری رونمایی کرد.

رضا رویگری بعد از نمایش مستند در سخنان کوتاهی بیان کرد: هیچکس در این کشور به اندازه من تئاتر کار نکرده است، ۶۰ سال است و سالی ۱۰ تا هم بازی کرده باشم ۶۰۰ عدد می‌شود.

وی ادامه داد: خاطرم هست برنامه‌ای در مشهد برایم گرفته بودند و همین اسامی فیلم و سریال‌ها را که دیدم حدود پنج صفحه لیست آن‌ها می‌شد.

رویگری در واکنش به طنازی هایی که در مراسم داشت بیان کرد: در کهریزک به من گفتند مهجور هستم و رفتم پزشک قانونی، عبارتی را گفتند دو بار بگویم و آنقدر تکرار کردم که فرد گفت تو از همه سالم‌تر هستی!

در ادامه ابوالفضل توکلی کارگردان مستند «تماشاگه بهار» در سخنانی گفت: خاطرم هست برای ساخت فیلم که خدمت آقای رویگری رسیدم گروه‌های دیگری هم در تلاش برای ساخت مستند بودند و ایشان به ما اعتماد کرد. ما تلاشمان این بود که زندگی هنری آقای رویگری را معرفی کنیم. خوشبختانه حافظه بسیار خوبی داشت و همین طنازی‌ها را در زمان تولید هم داشت.

در ادامه ابوالفضل محمد باقر تهیه‌کننده اثر بیان کرد: شبکه مستند خانه ماست و همبستگی و اتحادی که در این شبکه وجود دارد کار راحت می‌کند. شخصیت آقای رویگری سه وجه داشت هم بحث موسیقی بود و هم بازیگری و نقاشی. من فقط اینجا می‌خواهم از طرف خودم تقاضا کنم بودجه شبکه مستند افزایش پیدا کند.

محسن برمهانی معاون سیما در ادامه در سخنانی بیان کرد: باعث افتخارم است کنار ستاره سینما هستم که در نوجوانی ما ستاره‌ای بود و امروزه ستاره قلب ماست.

وی افزود: تشکر می‌کنم که چنین آثاری تولید می‌کنند که یادمان نرود کجا بودیم و سینمای امروز روی دوش چه بزرگوارانی بوده تا اینجا رسیده است. واقعاً باید مایه شرمندگی دست‌اندرکاران و مایه سرافکندگی مسئولان باشد اگر به شما بی‌توجهی می‌شود.

برمهانی تأکید کرد: من می‌خواستم در منزل خدمت شما برسم تا به خودم یادآوری کنم قدم‌هایی را که شما برای اعتلای فرهنگ و هنر برداشتید.

آیین رونمایی از مستند «تماشاگر بهار» با محوریت رضا رویگری و با حضور معاون سیمای سازمان صداوسیما، روز گذشته در مرکز همایش‌های صداوسیما برگزار شد.

بیشتر بخوانید و ببینید:

جدول پخش جدید شبکه آی‌فیلم

صفحه اینستاگرام آی‌فیلم

م ه / ص گ

نظر شما
ارسال نظر