پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
1115
-
الف
+

آخر هفته، فرصتی طلایی برای تماشای فیلم هِناس

پایان هر هفته فرصت مناسبی است تا زمانی را برای تماشای فیلم، سریال یا خواندن یک کتاب خوب بگذرانید.

پایان هر هفته فرصت مناسبی است تا زمانی را برای تماشای فیلم، سریال یا خواندن یک کتاب خوب بگذرانید.

به گزارش آی‌فیلم، تعطیلات آخر همیشه فرصت مناسبی برای رسیدن به کارهای نیمه‌تمام هفته، یا زمانی برای تماشای فیلم و سریال مورد علاقه‌تان است. البته برخی‌ افراد هم این زمان را به خواندن کتاب یا گالری گردی سپری می‌کنند.

به همین منظور در بسته فرهنگی امروز به معرفی آثاری می‌پردازیم که دیدن، خواندن و شنیدن آنها می‌تواند برای مدت کوتاهی هم که شده ذهن ما را  از مسائل روزمره فارغ کند.

پیشنهاد سینمایی

اگر شما هم به تماشای فیلم در سینما علاقه‌مندید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که تماشای فیلم سینمایی «هناس» به کارگردانی حسین دارابی را از دست ندهید.

 این فیلم در چهلمین دوره‌ی جشنواره‌ی فجر نیز حضور داشت و طی برداشتی آزاد از یک داستان واقعی در دل تاریخ معاصر، به زوایای زندگی پرتلاطم داریوش رضایی‌نژاد از شهدای هسته‌ای، همسر و فرزندش آرمیتا در اوایل دهه ۹۰ می‌پردازد.

خلاصه فیلم: فیلم هِناس روایت تلاش‌های عاشقانه زنی است برای بیرون کشیدن زندگی‌اش از تشویش و تلاطم. داستان این فیلم حول محور زندگی داریوش رضایی نژاد دانشمند هسته‌ای ایرانی است که توسط اسرائیل ترور شد.

پیشنهاد تئاتری

همچنین اگر جزء تماشاگران ثابت هنرهای نمایشی «تئاتر» هستید، ما به شما نمایش «تب» به کارگردانی رویا کاکاخانی را پیشنهاد می‌کنیم. این اثر نمایشی به نویسندگی والاس شان است، که در تالار قشقایی روی صحنه رفته است. 

 نمایش «تب» روایت گر بخشی از زندگی مردی است که در شرایط اقتصادی و فرهنگی خوب رشد کرده و بزرگ شده است اما اتفاقی بر او تاثیر گذاشته و و باعث می‌شود تا دیدگاهش نسبت به زندگی، نقش و جایگاهش در وضعیت و شرایط اقتصادی جهان، متحول شود و به این بیندیشد که اصلاً می‌تواند بر شرایطی مانند فقر اثر داشته باشد یا خیر؟

نمایش «تب» به کارگردانی رویا کاکاخانی ساعت 20:30 هر روز غیر از شنبه ها در مدت زمان 60 دقیقه میزبان علاقه مندان تئاتر خواهد بود.

پیشنهاد فیلم تلویزیونی

فیلم سینمایی «قانون» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی فرامرز قریبیان است که پنجشنبه این هفته ۳۰ تیر، ساعت ۲۲:۰۰ از شبکه آی‌فیلم پخش می‌شود.

فرامرز قریبیان، عبدالرضا اکبری، جمشید جهان‌زاده و مازیار پرتو از جمله بازیگران «قانون» هستند.

پیشنهاد کتاب

برای دوستداران کتاب و کتابخوانی نیز کتاب «برسد به دست گمشده‌ها» داستانی است از زمانی که جنگ، زندگی انسان‌ها را تغییر می‌دهد، آن‌ها را از هم دور می‌کند و گاه حتی کاری می‌کند که انسان‌ها وطن خود را به امید آینده‌ای روشن ترک می‌کنند.

داستان در کرمانشاه روایت می‌شود، خانواده‌ای بعد از جنگ این شهر را ترک می‌کند، اما این شروع شکل‌گیری مشکلات برای خانواده است زیرا فشار جابجایی و دوری از زادگاه، پیوند میان اعضای خانواده را ناپایدار کرده‌است. وقتی جنگ پایان می‌یابد، اعضای این خانواده نمی‌توانند مجددا دور هم جمع شوند و جنگ موجب ویرانی‌هایی شده‌ است که جبران‌پذیر نیست.

پیشنهاد نمایشگاه

نمایشگاه انفرادی فرخ صیدی به نام «پیدایی» جمعه ۲۴ تیرماه در گالری سو افتتاح شد و تا ۱۰ مردادماه ادامه دارد.

علاقه‌مندان می‌توانند همه‌روزه به‌جز شنبه‌ها از ساعت ۱۲ تا ۱۹ به نشانی تهران، خیابان ویلا، خیابان سمیه، خیابان پورموسى مراجعه کنند.

بیشتر بخوانید و ببینید:

جدول پخش شبکه آی‌فیلم

صفحه اینستاگرام آی‌فیلم

م ن / ا ز

نظر شما
ارسال نظر