پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
3338
-
الف
+

«بازی نقاب‌ها»؛ بازیگر نقش یاشار کیست؟

به بهانه پخش سریال «بازی نقاب‌ها» نگاهی به کارنامه هنری بازیگر جوان این سریال خواهیم داشت.

به بهانه پخش سریال «بازی نقاب‌ها» نگاهی به کارنامه هنری و حرفه‌ای "بابک انصاری" بازیگر جوان این سریال خواهیم داشت.

به گزارش آی‌فیلم، "یاشار" یکی از نقش‌های اصلی سریال «بازی نقاب‌ها» است که "بابک انصاری" بازیگر جوان سینما و تلویزیون نقش او را بازی کرده است. "انصاری" در یکم خرداد سال 1366 در شهر آمل به دنیا آمد و پس از تحصیل در رشته ادبیات، سال 1382 وارد عرصه بازیگری شد.

او پس از تست بازیگری توسط پرویز پرستویی به اصغر فرهادی معرفی شد و مقابل دوربین فیلم سینمایی «شهر زیبا» رفت. همچنین انصاری پس از بازی در این فیلم سینمایی، به پیشنهاد افشین سنگ‌چاپ به پروژه سریال «پرواز در حباب» سیروس مقدم پیوست و بازی قابل توجهی از خودش به نمایش گذاشت.

بابک انصاری یکسال پس از ورودش به عرصه بازیگری در سال 1383، برای بازی در دو فیلم سینمایی «شهر زیبا» و «رویای خیس» به کارگردانی "پوران درخشنده" کاندیدای سیمرغ نقش اول مرد شد.

«شنل»، «نوک برج»، «ترانه»، «کریستال»، «ماجان»، «پاسیو» و «تونل» دیگر آثار سینمایی "انصاری" است و از سریال‌های آن می‌توان به «بازی نقاب‌ها»، «پرواز در حباب»، «رخصت» و  قفسی برای پرواز» اشاره کرد.

گفتنی است، سریال «بازی نقاب‌ها» هر شب ساعت ۲۰:۰۰ از شبکه آی‌فیلم فارسی پخش می‌شود و تکرار آن نیز روز بعد در ساعت‌های ۰۴:۰۰ و ۱۲:۰۰ روی آنتن می‌رود.

بیشتر بخوانید و ببینید:

جدول پخش شبکه آی‌فیلم

صفحه اینستاگرام آی‌فیلم

م ن / س م

نظر شما
ارسال نظر