پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
1154
-
الف
+

ناگفته‌های آتوسا از سریال دیوار به دیوار

بازیگر سریال «دیوار به دیوار» از نقش خود در این سریال می گوید.

صحبت‌های "یاسمینا باهر" بازیگر سریال «دیوار به دیوار» را در گزارش زیر می‌خوانید.

به گزارش آی‌فیلم، مجموعه تلویزیونی «دیوار به دیوار» به کارگردانی "سامان مقدم" از جمله کارهای مناسبتی طنز است که در ایام نوروز روی آنتن رسانه ملی رفت. در این سریال که ماجراهای زندگی چند خانواده را در کنار هم روایت می‌کند، بازیگران جوانی از جمله "یاسمینا باهر" به ایفای نقش پرداخته اند.  

"یاسمینا باهر" در سریال «دیوار به دیوار»، نقش "آتوسا خلیل‌زاده" را بازی کرده، نقشی که به گفته خودش از شخصیت واقعی او فرسنگ‌ها فاصله دارد و متفاوت است. در ادامه بخشی از گفت‌وگو با "باهر" را می‌خوانیم:

یاسمینا باهر بازیگر نقش آتوسا در سریال «دیوار به دیوار» گفت: برای اولین بار بود که در یک کار مناسبتی بازی می‌کردم و از حضورم در سریال سامان مقدم که همیشه آرزوی همکاری با وی را داشتم، بسیار خوشحالم.

وی ادامه داد: سبک کمدی این کارگردان از سایر کارگردان ها متفاوت و نزدیک به واقعیت است. همان زمان که «مکس»، «شمس العماره» و «نهنگ عنبر» را دیدم، این جنس کار را خیلی دوست داشتم، چرا که با لودگی ای که در حال حاضر در آثار طنز ما بسیار زیاد شده، فاصله بسیاری داشت. او کارگردان خوب، مهربان و دلسوزی است که به همین دلیل در این سریال با خیال راحت کار کردم و هر آنچه در توانم بود را ارائه دادم.

بازیگر سریال «آقا و خانم سنگی» درباره نقش خود در «دیوار به دیوار» گفت: آتوسا دختر درسخوانی است. او نابغه فیزیک است و در المپیاد جایزه گرفته است. این خانواده در کنار عصبانیتی که در بیرون از چهارچوب خانوادگی شان دارند خیلی مهربان هستند. یکی از خصیصه های دوست داشتنی شان هم این است که خیلی مراقب یکدیگرند و جلوی دیگران از هم دفاع می کنند.

وی افزود: من در زندگی شخصی ام زیاد درسخوان نبودم. همچنین آدم درونگرایی هستم و رفتارهایم را بروز نمی دهم و این دو تفاوت شخصیتی من و آتوسا است، اما با تمامی اینها شخصیت آتوسا را دوست دارم. از طرفی به خاطر سن و سالم معمولا نقش دختر خانواده به من پیشنهاد می دهند، اما آتوسا دختری است که با سایر دخترهایی که تا به حال نقششان را بازی کرده ام تفاوت هایی دارد.

باهر در ادامه گفت: با اینکه فرد شوخ طبعی نیستم، اما بازی در آثار طنر را خیلی دوست دارم و زمانی که مقابل دوربین این دست کارها قرار می گیرم، فرد دیگری می شوم. اطرافیانم می گویند حضورت در آثار طنز تو را به بازیگر صرفا طنز تبدیل می کند و شانس حضور در سایر ژانرها را سلب می کند.

مجموعه تلویزیونی «دیوار به دیوار» هر شب رأس ساعت ۲۱:۰۰ از آی‌فیلم فارسی پخش می‌شود و تکرار آن روز بعد در ساعت‌های ۰۵۰۰ و ۱۳:۰۰ روی آنتن می‌رود.

بیشتر بخوانید و ببینید:

آشنایی با بازیگر نقش "کیان" در «دیوار به دیوار»

جدول پخش شبکه آی‌فیلم

صفحه اینستاگرام آی‌فیلم

م ن/ ا ز

نظر شما
ارسال نظر