پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
1500
-
الف
+

مجبور شدم به مردم بگویم استراحت می‌کنم!

گفت‌وگوی بازیگر مجموعه تلویزیونی «آرایشگاه زیبا» را در گزارش زیر می‌خوانید.

پری امیرحمزه بازیگر سریال «آرایشگاه زیبا» از دلایل کم‌کار شدن خود در عرصه بازیگری می‌گوید.

به گزارش آی‌فیلم به نقل از خراسان، پریدخت امیرحمزه درباره آخرین فعالیت های خود در عرصه بازیگری گفت: خیلی وقت است که در هیچ کاری بازی نکرده ام، البته این را بگویم که خودم خواستم در هیچ فیلمی بازی نکنم. زمانی پیشنهاد زیاد داشتم و اکثریت آنها را به دلیل کیفیت پایین فیلمنامه و نقش رد کردم. آنقدر پیشنهادها را رد کردم که شاید کارگردانان فکر کردند که من دیگر نمی خواهم کار کنم. 

وی در همین راستا ادامه داد: پیشنهادهای زیادی طی سالهای گذشته داشتم، اما نقش‌ها به شکلی نبودند که خودم دوست داشته باشم در آنها به ایفای نقش بپردازم؛ بازیگری هم نیستم که الکی به پیشنهادها نه بگویم، اما به واقع بازی در برخی فیلم ها برای من زشت است.

بازیگر سریال «کارآگاه شمسی و مادام» فیلمنامه را مهمترین عامل پذیرش نقش دانست و افزود: به طور معمول وقتی به من برای بازی زنگ می زنند در ابتدا برای رعایت احترام فیلمنامه را درخواست می کنم و آن را می خوانم، اما متاسفانه طی ماه ها و سال‌های گذشته فیلمنامه هایی پیشنهاد شده که بازی نکردن در آنها خیلی بهتر از ایفای نقش است. 

وی با اشاره به علاقه خود برای بازگشت به بازیگری بیان کرد: البته این را بگویم که کار خوب اگر وجود داشته باشد بدون شک در آنها بازی می کنم. می خواهم در چند اثر خوب بازی کنم که به یادگار از من بماند و اگر کسی فیلمنامه خوبی داشته باشد بدون شک و به سرعت آن را می پذیرم، اما متاسفانه هنوز این اتفاق نیفتاده است.

امیرحمزه با اشاره به لطف همیشگی مردم به خود اظهار کرد: مردم مرتب از من می پرسند که چرا بازی نمی کنم، ولی باور کنید نمی دانم چه بگویم. گاهی بهانه می آورم و می گویم در حال استراحت هستم. من مجبورم به مردم اینگونه بگویم، زیرا مردم نباید از این اتفاقات سینما و بازیگری با خبر شوند. آنها کلی خاطره خوب از بازیگران‌شان دارند که نمی خواهند خراب شود. 

بیشتر بخوانید و ببینید:

جدول پخش شبکه آی‌فیلم

صفحه اینستاگرام آی‌فیلم

م ن / س م

نظر شما
ارسال نظر