پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
2592
-
الف
+

آیا گاندو 3 ساخته می‌شود؟

مهدی نقویان از احتمال ساخت فصل سوم سریال «گاندو» خبر داد.

مدیرعامل موسسه فرهنگی هنری اندیشه شهید آوینی از احتمال ساخت فصل سوم سریال «گاندو» خبر داد.

به گزارش آی‌فیلم به نقل از فارس، مهدی نقویان مدیرعامل موسسه فرهنگی هنری اندیشه شهید آوینی در در نشست خبری این مجموعه‌، ضمن اشاره به سریال‌های در حال ساخت این موسسه در سال ۱۴۰۱ گفت: مجموعا فرایند ساخت ۸ سریال را در ژانرهای مختلف در سال ۱۴۰۱ دنبال می‌کنیم که این آثار شامل سریال‌های لاجوردی، رویان، گاندو۳، ترور، محرمانه، سرباز کوچک امام، شب دیجور و سپنتا است.  در ژانرهای امنیتی، جاسوسی، علمی، مسئله کرونا و بیوگرافی آثاری را برای تولید در دست کار داریم.

نقویان ضمن اشاره به وضعیت فعلی تولید فصل سوم سریال گاندو گفت: در همه دولت‌ها امکان نفوذ وجود دارد، لذا نفوذ در یک دولت بیشتر رخ می‌دهد و در یک دولت کمتر. دولت سیزدهم در تهیه و تولید گاندو حمایت معنوی می‌کند در حالیکه دولت قبل مشکلات و موانعی در پیشبرد پروژه ‌ها ایجاد کرده بود ولی دولت کنونی همراه و رفع‌کننده موانع در روند تولید آثار است. 

مدیرعامل موسسه فرهنگی هنری اندیشه شهید آوینی در رابطه با آثار نمایشی  در دست ساخت ادامه داد: مینی سریال ترور در ایام سالگرد حاج قاسم آماده می‌شود و داستان آن در مورد یکی از ترورهای ناموفق حاج قاسم در داخل کشور است. این سریال در روند کیفی سازی است و یکی از کارگردانان به نام کشور کارگردانی آن را بر عهده می‌گیرد.

بیشتر بخوانید و ببینید:

صفحه اینستاگرام آی فیلم

جدول پخش آی فیلم

م ن / ا ز

نظر شما
ارسال نظر