پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
4795
-
الف
+

بازیگران زنی که به خواستگاری همسر رفتند

در این گزارش با بازیگران زن ایرانی آشنا می‌شوید که از همسر خود خواستگاری کرده‌اند.

در این گزارش با بازیگران زن ایرانی آشنا می‌شوید که از همسر خود خواستگاری کرده‌اند.

به گزارش آی‌فیلم، شاید بتوان گفت که جالب‌ترین ازدواج‌ها در میان بازیگران، مربوط به بازیگران زنی است که اقدام به خواستگاری از همسر خود کرده‌اند و در واقع درخواست ازدواج از جانب آنها مطرح شده است.

ویشکا آسایش

ویشکا آسایش، بازیگر نقش ماندگار قطام در سریال امام علی یکی از افرادیست که ماجرای ازدواجش یکی از متفاوت ترین داستان های زندگی او است چرا که او خودش پیشنهاد ازدواج را به همسرش داد.

خانم آسایش، که مدتی برای تحصیل در خارج از کشور اقامت داشتند، در زمان رفت و آمد به ایران آقایی به نام رضا قبادی را می بیند و در نهایت دو سال بعد از کسب شناخت از او سنت شکنی کرده و جسورانه تصمیم می گیرد، از او خواستگاری نماید و از حس قلبی خود سخن بگوید. در نهایت خواستگاری ویشکا آسایش از رضا قبادی منجر به ازدواج شده و ثمره این ازدواج پسری به نام گیو است که متولد سال ۱۳۸۴ می باشد.

فاطمه معتمدآریا

فاطمه معتمد آریا بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون است که نزدیک به 40 سال از حضور او در دنیای هنر می گذرد از جمله هنرمندانی است که خودش از همسرش خواستگاری کرده است.

او با احمد حامد زمانی که تازه از سوئد برگشته بود، آشنا می شود و از او سوالاتی درباره سینما و ادبیات می پرسد، چند وقتی با یکدیگر رفت و آمد می کنند و بعد از دو ماه تصمیم می گیرد حرف دلش را به او زده و از او خواستگاری کند اما احمد حامد در پاسخ به این خواستگاری به او می گوید قصد بازگشت به سوئد را دارد.

فاطمه معتمد آریا به همسر کنونیش پیشنهاد می کند یک سال با هم زندگی کنند و در صورت بروز اختلاف و... بعد از یک سال جدا شوند اما این ازدواج یکی از پردوام ترین ازدواج ها در بین هنرمندان شد. آنها در نهایت نزد پدر خانم بازیگر رفته و آقای حامد دخترش را از او خواستگاری می کند اما پدر فاطمه معتمد آریا از او می خواهد سنت ها را رعایت کرده و با مادرش به خواستگاری آید.

در نهایت خانم فاطمه معتمد آریا در سال 1360 وقتی 20 ساله بود با همسرش احمد حامد ازدواج می کند که ثمره این زندگی یک فرزند پسر بنام نریمان می باشد که به تازگی با یک خانم آمریکایی ازدواج کرده است.

ویدا جوان

ویدا جوان بازیگر سینما و تلویزیون نیز یکی از هنرمندانی ست که خود از همسرش خواستگاری کرده است. این خانم بازیگر  زمانی که به دعوت یکی از دوستانش برای تست دوبله به استودیوی ضبط صدای آیلا تهرانی می رود، دل باخته او می گردد و در یکی از روزها سخن دل را بر روی زبان جاری می سازد و از او خواستگاری می کند.

آقای تهرانی نیز آنقدر از کار جسورانه بازیگر سریال ماه و پلنگ شوکه و ذوق زده می شود که در همان لحظه اول پاسخ مثبت خود را اعلام می کند و به خواستگاری از این بانوی هنرمند می رود اما خواستگاری آنها نیز به شیوه رایج برگزار نشد و آیلا تهرانی به جای گل و شیرینی کتاب سعدی را برای مادر ویدا و دو جلد از کتاب های هوشنگ ابتهاج را برای خود او هدیه می برد.

بیشتر بخوانید و ببینید:

جدول پخش شبکه آی‌فیلم

صفحه اینستاگرام آی‌فیلم

ه ص / س م 

نظر شما
ارسال نظر