پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
1074
-
الف
+

ماجرای پول‌های بادآورده رامبد جوان

در این گزارش نگاهی به مجموعه تلویزیونی «کت جادویی» انداخته‌ایم.

در این گزارش نگاهی به سریال «کت جادویی» انداخته‌ایم.

به گزارش آی‌فیلم، کت جادویی یکی از سریال‌های ماندگار تلویزیون است که با گذشت سال ها هنوز هم در بین مخاطبان محبوبیت دارد. سریالی که شاید نسبت به بسیاری از سریال‌ها باز پخشی نداشته و یا به یک بار محدود شده است.

"کت جادویی" نام مجموعه تلویزیونی به کارگردانی محمدحسین لطیفی است که طی سال‌های ۱۳۷۸–۱۳۷۷ تهیه و از شبکه سوم سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد. این سریال اجتماعی و طنز در 26 قسمت توسط حسن مشگلاتی به نگارش در آمد و بازیگرانی چون رامبد جوان، مهدی فقیه، ساحره متین، مرحومه نیکو خردمند، بهزاد فراهانی، پروانه احمدی، فخری خوروش، آتنه فقیه‌نصیری، محسن قاضی‌مرادی و مرحوم جمشید اسماعیل‌خانی در آن ایفای نقش کردند.

تهیه کننده کت جادویی نیز رامین عباسی زاده است که "او یک فرشته بود"، "پلیس جوان"، "سقوط یک فرشته"، "پریدخت" و "انقلاب زیبا" را در کارنامه دارد.

آقای اسکویی رئیس یک شرکت ساختمانی و برج‌سازی معتبر، کتی جادویی دارد که جیب‌هایش همیشه پُر پول است و هرگز تمام نمی‌شود. او در نظر دارد به نحوی از شر این کت خلاص شود، چرا که در کنار این ثروت بی حد و حصر، دردسرها و مشکلات فراوانی برایش ایجاد کرده است؛ به همین سبب، تصمیم می‌گیرد کت را به "عماد" کارمند شرکت که جوانی آس و پاس اما خوش قلب و سالم است، بسپارد. "عماد" خشنود است که با بدست آوردن آن کت، یک شب راه صد ساله را طی می‌کند، اما اتفاقاتی زندگی او را در بر می گیرد.

رامبد جوان که پیش از این با سریال "خانه سبز" در بین مخاطبان به محبوبیت رسیده بود نقطه قوت سریال کت جادویی بود تا این بار نیز با بازی متفاوت خود محبوب تر از پیش شود.

"کت جادویی" به لحاظ ایده و فیلمنامه قابلیت خوبی در جذب مخاطب داشت به نحوی که بسیاری از مخاطبان آن را با ذوق و شوق دنبال می کردند. یکی از نقاط قوت سریال «کت جادویی» تیتراژ و موسیقی آن بود که علاوه بر دلنشین بودن آن مخاطب با ترانه آن نیز ازتباط برقرار کرده و موسیقی آن بین مخاطبان خوانده میشد. خواننده تیتراژ پایانی «کت جادویی» مسعود خادم و موسیقی متن سریال نیز توسط سعید ذهنی انجام شد.

در دی ماه 95 رامبد جوان مجری برنامه خندوانه در شب تولدش توسط محمدحسین لطیفی کارگردان نام آشنای کشورمان در این برنامه به طرز خاطره انگیزی شگفت زده شد. هدیه لطیفی کت استفاده شده در سریال "کت جادویی" بود که خاطره 18 سال قبل را برای رامبد جوان زنده کرد.

"کت جادویی" یکی از سریال های ماندگار تلویزیون است که با گذشت سال ها هنوز هم در بین مخاطبان محبوبیت دارد.

این سریال هر شب ساعت ۱۹:۰۰ روی آنتن شبکه آی‌فیلم می‌رود و تکرار آن نیز روز بعد در ساعت‌های ۰۳:۰۰ و ۱۱:۰۰ پخش می‌شود.

جدول پخش شبکه آی‌فیلم

ه خ / س م

نظر شما
ارسال نظر