پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
2270
-
الف
+

تازه‌ترین خبرها از سریال‌های در حال تولید سیما

در این گزارش، با آخرین خبرها درباره پروژه‌های تلویزیونی همراه ما باشید.

در این گزارش، با آخرین خبرها درباره پروژه‌ها و سریال‌های تلویزیونی همراه ما باشید.

به گزارش آی‌فیلم، ادامه تصویربرداری سریال «خوشنام» و حمایت تلویزیون از تولید سریال «شهید بروجردی»، خبرهای امروز سریال‌های در حال تولید سیماست.

«خوشنام»

سریال «خوشنام» به تهیه کنندگی احمد زالی و به کارگردانی علیرضا نجف‌زاده با نویسندگی فهیمه سلیمانی برای شبکه یک سیما در حال تولید است و این روزها تصویربرداری این سریال در محله‌های قدیمی تهران انجام می‌شود.

در خلاصه داستانی متفاوت از این سریال می خوانیم که: از مکافات عمل غافل مشو گندم از گندم بروید جو ز جو...

حمید لولایی، هومن حاج عبدالهی، شهره لرستانی، سحر ولدبیگی، فریده سپاه منصور، نیلوفر رجایی‌فر و محمدرضا داودنژاد از جمله بازیگران این سریال هستند.

«شهید بروجردی»

به تازگی از سیمافیلم و سازندگان سریال «شهید بروجردی» خواسته شده است مراحل پیش‌تولید این سریال ادامه یابد تا برای کلید زدن سریال آماده شوند. بر این اساس این سریال به تهیه‌کنندگی علی آشتیانی‌پور مدنظر صداوسیماست و از اولویت بیشتری برای پخش از تلویزیون برخوردار است.

این پروژه که از اردیبهشت ۱۴۰۰ به جریان افتاده، با نظارت خانواده شهید بروجردی جلو می‌رود و سردار سیدمحمد آقامیر همرزم شهید بروجردی را به عنوان متولی اصلی پروژه در کنار تهیه‌کننده و تیم نویسندگان می‌بینید.

همچنین به سازندگان سریال شهید بروجردی سیمافیلم اعلام شده است سپاه پاسداران از این پروژه حمایت می‌کند و استانداری‌های چند استان برای این مجموعه سنگین و زمان‌بر، بودجه تخصیص داده‌اند.

گفتنی است، حمید شاه‌آبادی معاون سیما در ۲۴ بهمن در یادداشتی تولید این سریال را در مرکز سیمافیلم تایید کرده است.

بیشتر بخوانید:

جدول پخش شبکه آی‌فیلم

ا.ا / ا.ز

نظر شما
ارسال نظر