پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
1997
-
الف
+

اولین سریال تلویزیونی با محوریت سردار سلیمانی ساخته می‌شود

ساخت سریالی تلویزیونی درباره نقش سردار سلیمانی در تأمین امنیت منطقه، به زودی کلید می‌خورد.

«ترور»، اولین سریال تلویزیونی درباره نقش سردار سلیمانی در تأمین امنیت منطقه است که ساخت آن به کارگردانی حمید زرگرنژاد به زودی کلید می‌خورد.

به گزارش آی‌فیلم به نقل از مکتب حاج قاسم (Soleimani.ir)، همزمان با دومین سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی، «ترور» به عنوان اولین سریال در خصوص نقش مهم حاج قاسم در تامین امنیت منطقه به تهیه کنندگی حامد عنقا کلید می‌خورد.

این سریال به کارگردانی حمید زرگرنژاد، کارگردان فیلم تحسین شده «ماهورا» به همت موسسه فرهنگی هنری اندیشه‌ی شهید آوینی ساخته می شود.

بنا به فرموده رهبر انقلاب اسلامی «حاج قاسم صد بار در معرض شهادت قرار گرفته بود؛ این بار اوّل نبود، ولی در راه خدا و انجام وظیفه و جهاد فی‌سبیل‌الله از هیچ چیز پروا نداشت؛ نه از دشمن پروا داشت، نه از حرف این و آن پروا داشت، نه از تحمّل زحمت پروا داشت».

«ترور» با محور قرار دادن همین توصیف رهبر معظم انقلاب، همزمان با ایام دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی در خصوص جایگاه منطقه ای و بین المللی ایشان و تلاش چندباره دشمنان برای به شهادت رساندن سردار سلیمانی از جمله ماجرای ترور در کرمان، با حضور عوامل و بازیگران مطرح ایرانی و بین المللی در ایران و چند کشور منطقه جلوی دوربین می‌رود.

به زودی جزئیات بیشتری درباره داستان و عوامل سازنده توسط روابط عمومی سریال منتشر خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

جدول پخش شبکه آی فیلم

م ن/ ا ز

نظر شما
ارسال نظر