پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
1761
-
الف
+

نگاهی به فیلم سفر جادویی

فیلم سینمایی «سفر جادویی» را می‌توانید در وب‌سایت آی‌فیلم فارسی تماشا کنید.

فیلم سینمایی «سفر جادویی» ساخته ابوالحسن داوودی را می‌توانید در وب‌سایت آی‌فیلم فارسی تماشا کنید.

به گزارش آی‌فیلم، «سفر جادویی» با به کارگیری عنصر مهمی چون تخیل و فانتزی در قالب یک ماشین لباسشویی که با ورود به آن، زمان و مکان دیگری به جز زندگی واقعی را می‌توان تجربه کرد، دقیقا همان چیزی است که دنیای ذهنی کودک دیروز و امروز را می‌تواند به بازی بگیرد.

سینا نوجوانی است که مدام از طرف پدرش (با بازی اکبر عبدی) که پزشک مطرحی هم هست در رابطه با نمراتی که در مدرسه گرفته، تهدید می شود و کار به کتک کاری هم می‌کشد. روزی چهره یک پسر هم سن و سال خودش را در مخزن ماشین لباسشویی می‌بیند که از او می‌خواهد برای رهایی از آزار و اذیت‌های پدرش به داخل ماشین لباسشویی برود. سینا وارد ماشین لباسشویی شده و از سوی دیگر وارد یک دادگاه عجیب می‌شود که می‌تواند از رفتارهای پدرش شکایت کند. در طی ماجراهایی پدر سینا نیز به درون ماشین پرت شد و از آن سمت از دادگاهی که سینا به آنجا رفته بود سر در آورد. این دادگاه دو سر داشت، یک سر آن در ماشین لباسشویی داخل خانه‌ها و یک سر دیگر آن درست پشت سر قاضی دادگاه قرار داشت.

پدر سینا متوجه شد که اینجا یک دادگاه عمومی است. سینا شاکی و پدرش متهم این پرونده بودند، دادگاه رای به محاکمه داد و بنا شد پدر سینا به ۲۵ سال قبل برگردد و فقط با معدل ۲۰ می‌تواند به زمان حال بیاید. وقتی پدر سینا به گذشته برگشت، ۲۵ سال جوان‌تر شده و هنوز ازدواج نکرده بود و چون آینده همه شخصیت‌ها را دیده بود می‌توانست جلوی اتفاق‌های ناخوشایند را بگیرد…

آزیتا حاجیان، اکبر عبدی و سعید شیخ زاده از جمله بازیگران این فیلم سینمایی هستند. 

برای تماشا و دانلود فیلم سینمایی «سفر جادویی» لینک زیر را کلیک کنید:

سفر جادویی

ه خ/ ا.ا

نظر شما
ارسال نظر