پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
6042
-
الف
+

تغییر جدول پخش شبکه آی‌فیلم

همزمان با فرارسیدن ایام فاطمیه، دو سریال جدید روی آنتن شبکه آی‌فیلم فارسی می‌رود.

همزمان با فرارسیدن ایام فاطمیه، دو سریال جدید روی آنتن شبکه آی‌فیلم فارسی می‌رود.

به گزارش آی‌فیلم، همزمان با فرارسیدن دهه اول ایام فاطمیه، دو مجموعه طنز تلویزیونی «پدر پسری» و «روزهای بد به در» پخش نخواهد شد و جایگزین این دو، سریال‌های «قصه‌های تبیان» و «در قصه‌های زندگی‌ می‌کنند» روی آنتن شبکه آی‌فیلم فارسی می‌رود.

«قصه‌های تبیان»

این مجموعه تلویزیونی در ۴۵ قسمت توسط کارگردان‌های مختلف جوان و جویای نام و به تهیه کنندگی زنده‌یاد فرج‌الله سلحشور، با محوریت موضوعات قرآنی به نگارش درآمده است.

مجموعه تلویزیونی «قاق» یکی دیگر از اپیزودهای سریال «قصه‌های تبیان» جمعه ساعت ۱۸:۰۰ روی آنتن شبکه آی فیلم می‌رود و تکرار آن نیز روز بعد در ساعت های ۰۲:۰۰ و ۱۰:۰۰ پخش می‌شود.


«در قصه‌ها زندگی می‌کنند»

این سریال ملودرامی برگرفته از داستان هایی اخلاقی و پندآموز پیرامون موضوعات و مسائل اجتماعی است که ساختاری اپیزودیک دارد و در هر قسمت یک داستان به طور مستقل روایت می‌شود.

«در قصه‌ها زندگی می‌کنند» محصول سال 1395 و داود بیدل آن را کارگردانی کرده است. زنده یاد جمشید مشایخی، مرحوم حسن جوهرچی، سپیده خداوردی، فرخ نعمتی، شهرام عبدلی، مجید واشقانی،رامین راستاد، مریم کاویانی و ... از نقش‌آفرینان این سریال هستند.

این مجموعه تلویزیونی، جمعه ساعت ۲۱:۰۰ از آی‌فیلم فارسی پخش می‌شود و تکرار آن نیز روز بعد در ساعت‌های ۰۵:۰۰ و ۱۳:۰۰ روی آنتن می‌رود.


جدول پخش شبکه آی فیلم

م ن/ه خ

نظر شما
ارسال نظر