پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
2897
-
الف
+

مهدی سلطانی از راز سریال افرا پرده برداشت

مهدی سلطانی بازیگر سریال «افرا» همزمان با پایان پخش این سریال درباره راز سیروس و اعظم گفت.

مهدی سلطانی بازیگر سریال «افرا» خود همزمان با پایان پخش این سریال درباره راز "سیروس" و "اعظم" گفت.

به گزارش آی‌فیلم، مهدی سلطانی بازیگر مجموعه تلویزیونی «افرا» که اخیرا از شبکه یک سیما پخش شده بود، در صفحه اینستاگرامش مطلبی را درباره راز "سیروس" و "اعظم" نوشت و منتشر کرد.

پست اینستاگرامی مهدی سلطانی به شرح زیر است:

«سلام. سریال افرا بالاخره بعد از سی و هشت قسمت با تمام کم و کاستی ها، به مقتضای شرایط، به پایان رسید. بر خود می دانم که از همراهی، مهربانی و نقد‌ها و نظراتتون سپاسگزار باشم.

در کامنت‌های شما زیاد پرسیده می شود که بالاخره راز سیروس و‌ اعظم چه بود و چرا نشان داده نشد؟ البته پاسخ به این پرسش به من به عنوان بازیگر پروژه مربوط نمی شود اما برای رفع این کنجکاوی و احترام به شعور مخاطب، خود را موظف می دانم تا توضیحی عرض کنم.

پیمان قصه‌ افرا بچه زن دیگری از سیروس بود که در سفرشان به مشهد فاش و ناگهان سر و کله اش پیدا می شود و اعظم برای آبرو داری از سیروس، می پذیرد مادرش باشد و برای اینکه داستان لو نرود سفرشان از مشهد به تهران را چند ماه به بهانه های مختلف به عقب می اندازند تا تولد بچه توسط اعظم منطقی به نظر برسد. کمکی که این موضوع به روند دراماتیک داستان می کرد این بود که اعظم چون مادر واقعی پیمان نیست پس هیچ حق و حقوق مالی و غیر مالی در عفو و یا قصاص ندارد.

تمام این مراحل تصویربرداری شد اما ظاهرا پخش تلویزیون به دلیل اینکه مبادا شان سیروس به عنوان یک پدر بیش از این خدشه دار شود مصلحت دید حذف گردد. راز حاج محمود هم در واقع همان نقطه ضعفش در رابطه با کارخانه بود که نشان داده شد.

همواره قصدم از انتخاب‌هایم در کارها، جذاب و مفید بودن برای مخاطبانم بوده و انشاالله خواهد بود. امیدوارم بتوانم با کاری بهتر در خدمتتان باشم که لایق بهترین ها هستید.

مواظب خودتون باشید.»


جدول پخش شبکه آی فیلم

پایان شوکه کننده سریال افرا

دانلود تیتراژ سریال افرا

م ن/ه خ

نظر شما
ارسال نظر