پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
3047
-
الف
+

فریبا متخصص از فروغ می‌گوید

پخش سریال «تولدی دیگر» از شبکه آی‌فیلم به تازگی به پایان رسیده است.

پخش سریال «تولدی دیگر» از شبکه آی‌فیلم به تازگی به پایان رسیده است.

به گزارش آی‌فیلم، فریبا متخصص، ایفاگر نقش فروغ در سریال «تولدی دیگر» درباره ایرادی که به این سریال به سبب تغییر کردن صدای این شخصیت پس از سوختگی و عمل جراحی گرفته شد و استفاده نکردن از صدای خودش برای لعیا زنگنه، توضیحاتی را ارائه کرد.

متخصص درباره شخصیت فروغ در سریال «تولدی دیگر» اظهار داشت: به نظرم تا در جایگاه یک انسان دیگر نباشیم نمی‌توانیم قضاوت درست و منصفانه‌ای داشته باشیم. فروغ در شرایط خاصی قرار داشت و باید از زاویه دید او به اتفاقات نگاه کنیم. فروغ در شرایطی بود که هیچ توجهی به او نمی‌شد و همه نسبت به این زن کاملا بی‌تفاوت بودند. درست است که او از لحاظ مالی مشکلی نداشت و در خانه‌ای آن‌چنانی زندگی می‌کرد اما همه زندگی که زرق و برق و ظواهر نیست. فروغ باید با مادرشوهری زندگی می‌کرد که رفتار درستی با او نداشت و از سوی دیگر، شوهرش حتی حضور فیزیکی چندانی در خانه نداشت. در نتیجه، فروغ به دنبال خواسته‌های خودش بود. هر چند از آن‌جا که یک مادر بود، به او حق نمی‌دهم که چنین رفتار سرد و بی‌تفاوتی را در قبال فرزندانش داشته باشد. به هر حال، قضاوت درباره رفتار فروغ کار آسانی نیست و واقعا باید در جایگاه او قرار گرفت و بعد قضاوت کرد.

متخصص در پاسخ به این پرسش که در زمان ساخت سریال صحبتی نبود که او به جای لعیا زنگنه حرف بزند و یا برعکس؟ توضیح داد: نه، چنین صحبتی نبود؛ البته خیلی‌ها این موضوع را به من گفتند اما تصمیم کارگردان بود. آقای فرهنگ باید تصمیم می‌گرفتند که صداها در دوبله تغییر کند اما ایشان چنین قصدی نداشتند. شاید نگران بودند که حس و حالی که خود بازیگر دارد با صداگذاری در دوبله به مخاطب منتقل نشود. شاید هم خانم زنگنه راضی نبود و حتی متقابلاً من. البته می‌شود از این زاویه هم به موضوع نگاه کرد که حنجره هم به علت سوختگی عمل شده و در نتیجه صدا تغییر کرده است.

متخصص که در این سریال نقش مادر سه کودک را بازی می‌کند، درباره ارتباط با این بچه‌ها نیز گفت: این بچه‌ها خیلی ماه بودند. طفلکی‌ها اوایل از من می‌ترسیدند، چرا که صدایم را به خاطر نقشم خشن و کلفت کرده بودم. گاهی هم مجبور بودم سرشان داد بزنم، به همین دلیل از من می‌ترسیدند و اذیت می‌شدند؛ اما رفته ‌رفته رابطه‌مان بهتر شد به‌خصوص که در پشت صحنه رابطه خیلی خوبی با هم داشتیم.

متخصص در پایان درباره فعالیت‌های تلویزیونی این روزهایش بیان کرد: فعلا مشغول بازی در سریال‌های «برف بی‌صدا می‌بارد» پوریا آذربایجانی و «شب بیدار» به کارگردانی رضا ابوفاضلی هستم.

بیشتر بخوانید:

جدول پخش شبکه آی فیلم

م ه / ص گ

نظر شما
ارسال نظر