پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
3178
-
الف
+

تولید 6 سریال جدید در تلویزیون

تولید ۶ سریال جدید در قالب ۱۸۵ قسمت در رسانه ملی در حال پیگیری است.

تولید ۶ سریال جدید در قالب ۱۸۵ قسمت توسط گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما تا تابستان ۱۴۰۱ در دست اجراست.

به گزارش آی‌فیلم به نقل از روابط عمومی شبکه دو، بهرنگ ملک‌محمدی، مدیر گروه فیلم و سریال شبکه دو در ادامه خبر بالا افزود: در حال حاضر به جز سریالِ در حال پخش «در کنار پروانه‌ها»، چهار سریال در حال تصویربرداری است که این تعداد سریال در مجموع ۱۴۰ قسمت را شامل می‌شود. در کنار این مجموعه‌ها، ۱۵ قسمت سریال نوروزی و ۳۰ قسمت سریال رمضانی را می‌توان اضافه کرد که ۱۸۵ قسمت تا تابستان ۱۴۰۱، تدارک ویژه گروه فیلم و سریال برای علاقمندان به فیلم و سریال خواهد بود.

ملک محمدی در توضیح سریال‌های در حال تصویربرداری این شبکه گفت: «نوار زرد ۲» به تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی و کارگردانی سروش محمدزاده در ۳۰ قسمت، «از سرنوشت ۴» به تهیه‌کنندگی علی اکبر تحویلیان و کارگردانی محمدرضا خردمندان در ۵۰ قسمت، «شب بیدار» به تهیه‌کنندگی علی مهام و کارگردانی رضا ابوفاضلی در ۳۰ قسمت و «تب و تاب» به تهیه‌کنندگی مهدی شفیعی و کارگردانی داریوش مختاری در ۳۰ قسمت از جمله سریال‌های در حال تصویربرداری این شبکه است.

وی در ادامه درباره زمان پخش این سریال‌ها بیان کرد: پیش‌بینی شده «نوار زرد ۲» آذرماه به پخش برسد. «از سرنوشت ۴» با ۵۰ قسمت زمستان، «شب بیدار» و «تب و تاب» هم مقرر است بعد از رمضان ۱۴۰۱ در جدول پخش سریال‌های این شبکه قرار بگیرند. برای نوروز و رمضان ۱۴۰۱ نیز دو سریال را در نظر گرفته‌ایم که به زودی مشخصات کامل آن اعلام خواهد شد.

‌ملک‌محمدی افزود: در حوزه نگارش نیز محمدمهدی عسگرپور در حال نگارش یک اثر جدید به نام «برای او» است که در گروه فیلم و سریال شبکه دو تولید خواهد شد و به محض فراغت ایشان از پروژه‌هایی که در دست دارند، تولید این سریال را نیز آغاز خواهیم کرد. همچنین سامان سالور نیز نگارش یک اثر دیگر را پیش می‌برند.

وی ادامه داد: «بچه مهندس ۵» به عنوان یکی از پروژه‌های مطرح و شاخص شبکه دو نیز در حال نگارش است که با تهیه‌کنندگی سعید سعدی و کارگردانی علی غفاری سال آینده به تولید خواهد رسید. «مهیار عیار» به تهیه‌کنندگی بهروز مفید نیز یک پروژه تاریخی و وزین است که در دوره صفویه می‌گذرد و در حال برنامه‌ریزی هستیم تا به تولید نزدیک شود.

بیشتر بخوانید:

جدول پخش شبکه آی‌فیلم

ا.ا/ س.م

نظر شما
ارسال نظر