پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
2787
-
الف
+

تازه‌ترین خبرها از سریال‌های در حال تولید سیما

در این گزارش، با آخرین خبرها از پروژه‌های تلویزیونی همراه ما باشید.

در این گزارش، با آخرین خبرها از پروژه‌ها و سریال‌های تلویزیونی همراه ما باشید.

به گزارش آی‌فیلم به نقل از میزان، ادامه تصویربرداری دو سریال «نجلا ۲» و «در کنار پروانه‌ها» در تهران و شمال، خبرهای امروز سریال‌های در حال تولید سیماست.

«نجلا ۲»

فصل دوم «نجلا» که در ۳۰ قسمت تولید خواهد شد، به بازگشت کاراکتر‌های قصه از کربلا و حوادثی که در این مسیر برایشان رقم می‌خورد، می‌پردازد.

گروه تولید سریال مناسبتی «نجلا ۲» به کارگردانی خیرالله تقیانی‌پور و تهیه‌کنندگی سعید سعدی در حال حاضر در لوکیشنی واقع در جنوب تهران مشغول تصویربرداری هستند. تا نیمه مهرماه تولید در تهران ادامه پیدا می‌کند و پس از آن گروه برای ادامه کار عازم جنوب کشور و سپس کشور عراق خواهند شد.

از میان بازیگران حضور ایوب آقاخانی در پروژه قطعی شده و قرار است در فواصل کار چندین بازیگر دیگر نیز به سریال اضافه شوند. همچنین با توجه به حضور سارا رسول‌زاده در پروژه‌ای دیگر، محیا دهقانی در فصل دوم جایگزین این بازیگر شده است.

حسام منظور، محیا دهقانی، ملیکا شریفی‌نیا، مصطفی ساسانی، سوگل طهماسبی، ایوب آقاخانی، مرتضی شاه‌کرم، بدرالسادات برنجانی، محسن پوشایی و با هنرمندی هدایت هاشمی، سیدمهرداد ضیایی و آزیتا حاجیان از جمله بازیگرانی هستند که در فصل جدید این سریال به ایفای نقش می‌پردازند.

به گفته سعید سعدی، این سریال برای پخش در سال آینده از شبکه سوم سیما آماده خواهد شد.

«در کنار پروانه‌ها »

تهیه کننده سریال «در کنار پروانه‌ها» از ادامه ضبط این مجموعه تلویزیونی تا دهم مهر ماه خبر داد.

بهروز مفید درباره ادامه مراحل ساخت مجموعه تلویزیونی «در کنار پروانه‌ها» گفت: ضبط سریال «در کنار پروانه‌ها» همچنان ادامه دارد و ما همزمان با پخش سریال مشغول کار هستیم و تا دهم مهرماه نیز ضبط بخش‌های مختلف این سریال به طول خواهد انجامید.

وی در همین راستا ابراز کرد: از امروز لوکیشن سریال در «در کنار پروانه‌ها» دوباره به شمال کشور منتقل شد و امروز تمامی گروه به شمال رفتند و مشغول ضبط قسمت‌های شمال کشور هستند.

مفید پیرامون سلامتی عوامل سریال «در کنار پروانه‌ها» خاطرنشان کرد: خدا را شکر حال تمامی گروه خوب است و کسی دیگر به کرونا مبتلا نشده است و همه برای رساندن این مجموعه به پخش کار خود را به خوبی انجام می‌دهند.

بیشتر بخوانید:

جدول پخش شبکه آی‌فیلم

ا.ا/ س.م

نظر شما
ارسال نظر