پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
4367
-
الف
+

تازه‌ترین خبرها از سریال‌های در حال تولید سیما

در این گزارش، با آخرین خبرها از پروژه‌های تلویزیونی همراه ما باشید.

در این گزارش، با آخرین خبرها از پروژه‌ها و سریال‌های تلویزیونی همراه ما باشید.

به گزارش آی‌فیلم، جزئیاتی تازه از تولید سریال «جزر و مد»، ادامه تصویربرداری سریال «برف بی صدا می بارد» و شروع تصویربرداری سریال «اپیدمی» خبرهای امروز سریال‌های در حال تولید سیماست.

جزر و مد

تصویربرداری سریال «جزر و مد» به کارگرانی علی عبدالعلی‌زاده به پایان رسید. این سریال به تهیه‌کنندگی محسن توکل‌فرد در ۳۰ قسمت در استان خوزستان تولید شده است.

قصه سریال «جزر و مد» درباره آدمی است با نام لطیف که اصالتاً جنوبی و با زن و بچه خود در تهران زندگی می‌کند. در ادامه داستان، سر لطیف را کلاه می‌گذارند و خانه او را می‌گیرند و وی به ناچار به اهواز و به خانه پدری خود بر می‌گردد تا دوباره به زندگی خود سر و سامان بدهد.

رضا فیاضی، نصرالله رادش، مهدی امینی‌خواه، افسانه ناصری، فریده دریامج و خشایار راد از جمله بازیگران این سریال تلویزیونی هستند.

سریال «جزر و مد» که این روزها مراحل پس از تولید خود را پشت سر می‌گذارد، قرار است به زودی از یکی از شبکه‌های سیما روی آنتن برود.

برف بی صدا می بارد

با گذشت ۱۵ ماه از شروع تولید سریال ۲۵۰ قسمتی «برف بی صدا می بارد» به کارگردانی پوریا آذربایجانی و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی، تصویربرداری ۶۵ درصد از‌ فصل اول این سریال انجام شده است؛ و اکنون گروه تولید برای ادامه ضبط سریال به استان گیلان سفر کرده و در حال تصویربرداری از سکانس‌های مربوط به این استان هستند.

این سریال که به نویسندگی مرحوم مسعود بهبهانی نیا به رشته تحریر درآمده شامل دو فصل بوده که داستان فصل اول آن در ۱۰۰ قسمت از سال های ۶۵ تا ۶۹ روایت می شود و فصل دوم آن در ۱۵۰ قسمت در زمان حال می گذرد.

فرهاد آییش، الیکا عبدالرزاقی، پوریا پورسرخ، مائده طهماسبی، پاشا رستمی، پوریا شکیبایی، پانته آسیروس، مریم شیرازی، مینا وحید، فریبا متخصص، امید روحانی و مهسا طهماسبی از جمله بازیگران این سریال هستند.

اپیدمی

سریال تلویزیونی «اپیدمی» با موضوع فداکاری‌های مدافعان سلامت و کادر درمان، فیلمبرداری خود را در بیمارستان صحرایی واقع در بوستان ولایت تهران آغاز کرده است.

این مجموعه به تهیه کنندگی سعید کمانی برای شبکه سه سیما تولید می شود و دلاوری‌ها و فداکاری‌های مدافعان سلامت و کادر درمان را در ایام کرونا روایت می کند. کارگردانی فصل اول این مجموعه سه فصلی را سید امیرسجاد حسینی برعهده دارد.

مهدی فخیم زاده، فریبا متخصص، محسن قصابیان، سیامک اطلسی و اصغر نقی زاده از هنرمندان این مجموعه تلویزیونی هستند.

بیشتر بخوانید:

جدول پخش شبکه آی‌فیلم

فیلم‌های آخر هفته آی‌فیلم

ا.ا/ ص.گ

نظر شما
ارسال نظر