پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
5508
-
الف
+

خلاصه داستان سریال افرا+ ساعت پخش

سریال افرا به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه‌کنندگی مشترک مجید مولایی و محمدکامبیز دارابی این روزها در حال پخش از تلویزیون است.

سریال افرا به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه‌کنندگی مشترک مجید مولایی و محمدکامبیز دارابی این روزها در حال پخش از تلویزیون است.

به گزارش آی‌فیلم، داستان سریال افرا درباره چند خانواده است که در شمال کشور و منطقه گیلان زندگی می کنند. مهدی سلطانی در نقش حاج محمود پدر خانواده، نسرین بابایی پروین همسرش و روزبه حصاری مسعود و سارا باقری مائده دو فرزندانشان هستند.

سازندگان به جای خلاصه داستان این متن را ارائه داد‌ه‌اند: «در پگاه مه‌آلود یک روز پاییزی، در زیر شاخه‌های پرشکوه افرا، فرزندی زاده می‌شود؛ حاصلِ وصلتِ شومِ اخلاق و منفعت. چشمانِ پیرِ افرا، یگانه شاهدِ این راز در اعماق جنگل است. شاهدی که آموخت در نگاه عاشقانه به زندگی، فقط صاحب تنهایی خویشی. هیچکس نبودن، اولین و آخرین قانون کتاب عشق است....».

در این سریال در کنار موضوع دفاع از محیط زیست، روابط های عاشقانه ای هم وجود دارد. یکی از اینها علاقه مند شدن خواهر مسعود به پسری به نام پیمان است. بازیگرهای نقش مائده (سارا باقری) و پیمان (محمد صادقی) از بازیگرهای جدید تلویزیونی هستند. 

مائده در قصه افرا در دانشگاه تحصیل می کند و در زندگی اش اتفاقاتی رخ می دهد که برایش جدید هستند. کوبار،‌ملکاوان و هیولا از جمله کارهای شاخصی است که باقری در این سالها بازی کرده است. 

گفتنی است سریال افرا به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه‌کنندگی مشترک مجید مولایی و محمدکامبیز دارابی،  هفته‌ای ۶ شب در ساعت ۲۲:۱۵ روی آنتن شبکه یک سیما می رود. پنج‌شنبه شب‌ها نیز خلاصه هفتگی آن پخش خواهد شد.

زمان پخش سریال افرا

ه خ / س م

نظر شما
ارسال نظر