پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
2819
-
الف
+

علیار زمین گرم را بیشتر بشناسید

با کارنامه کاری و حرفه‌ای صادق برقعی بازیگر نقش اصلی سریال «زمین گرم» در این گزارش بیشتر آشنا شوید.

با کارنامه کاری و حرفه‌ای صادق برقعی بازیگر نقش اصلی سریال «زمین گرم» در این گزارش بیشتر آشنا شوید.

به گزارش آی‌فیلم، مجموعه تلویزیونی زمین گرم، این شب‌ها جزو یکی از سریال‌هایی است که از شبکه آی‌فیلم پخش می‌شود. نقش اصلی این سریال را صادق برقعی یکی از بازیگران جوان تئاتر ایفا کرده است، کسی که بیشترین حضورش را روی صحنه نمایش تجربه کرده و در نمایش هایی چون 56 غسالخانه تهران، برخوانی، لانچر 5، لک لک های حقیقی، حذف به قرینه معنوی، پاره سنگ در جیب هایش، دامپزشکی و... به ایفای نقش پرداخته است.

این بازیگر جوان تا امروز در دو فیلم سینمایی «فلامینگو» و «گلدن تایم» بازی کرده است و یکی از کارهای مطرح او در دوره حرفه‌ایش بازی در سریال «زمین گرم» بود. 

صادق برقعی یا همان علیار سریال «زمین گرم»، پسر جوانی است که پس از مرگ برادرش اصلان و پدرش استوار به جبران کارهای آن‌ها راهی تهران می‌شود تا دین برادرش را به فروغ (زن برادرش) ادا کند، اما رفته رفته به او علاقه‌مند می‌شود و با تمام فراز و نشیب‌هایی که وجود دارد، با او زندگی می‌کند. 

براساس این گزارش، در این سریال به جزء صادق برقعی بازیگرانی چون؛ علیرضا خمسه، اصغر همت، نادر فلاح، کامران تفتی، مرجان شیرمحمدی، دنیا مدنی، علیرضا آرا، مارال فرجاد و صادق برقعی به ایفای نقش پرداخته‌اند.

سریال «زمین گرم» هر شب ساعت ۲۰:۰۰ روی آنتن آی‌فیلم فارسی می‌رود و تکرار آن نیز در ساعت‌های ۰۴:۰۰ و ۱۲:۰۰ روز بعد پخش می‌شود.

بیشتر بخوانید:

صادق برقعی چطور علیار شد؟

مشاهده و دانلود سریال «زمین گرم»

انتخاب سخت علیار بین فروغ و استوار

م ن/ه خ

نظر شما
ارسال نظر