پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
2890
-
الف
+

با فروغ زمین گرم بیشتر آشنا شوید

همزمان با پخش سریال «زمین گرم»، کارنامه کاری و حرفه‌ای مرجان شیرمحمدی را در گزارش زیر بخوانید.

همزمان با پخش سریال «زمین گرم»، کارنامه کاری و حرفه‌ای مرجان شیرمحمدی را در گزارش زیر بخوانید.

به گزارش آی‌فیلم، سریال زمین گرم به کارگردانی و نویسندگی سعید نعمت‌الله یک سریال در ژانر اجتماعی است که در کنار بازیگر اصلی آن "علیار"، "فروغ" زن برادر او هم وارد قصه می‌شود و جزو یکی از شخصیت‌های اصلی سریال محسوب می‌شود. 

زمین گرم چه زمانی تمام می‌شود؟

ببینید: تصاویر سریال زمین گرم

مرجان شیرمحمدی بازیگر نقش فروغ و همسر بهروز افخمی است. او در فروردین سال 1352 متولد شده و پس از سپری کردن دوره بازیگری در کلاس‌های سمندریان در سال 1375 وارد عرصه بازیگری شد و برای اولین بار در سریال خانه به خانه ساخته کیانوش عیاری مقابل دوربین رفت. همچنین پس از همکاری با عیاری در مجموعه تاریخی «مریم مقدس» به ایفای نقش پرداخت.

دریایی‌ها، آخرین دعوت، زمین گرم و تاغروب از جمله آثار تلویزیونی این بازیگر است. البته کارنامه سینمایی او نیز خالی باقی نمانده و تا امروز در 6 فیلم سینمایی با کارگردان‌های به‌نام مسعود کیمیایی، بهروز افخمی، خسرو معصومی و ... همکاری داشته است.

گفتنی است، در مجموعه زمین گرم به کارگردانی و نویسندگی سعید نعمت‌الله و همچنین تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی بازیگرانی چون مرجان شیرمحمدی، علیرضا خمسه، اصغر همت، نادر فلاح، کامران تفتی، دنیا مدنی، علیرضا آرا، مارال فرجاد، شیوا ابراهیمی، صادق برقعی، ندا عقیقی، مرتضی درویش‌زاده، مسعود شریف، علیرضا اولیایی و وحید فعال حضور دارند.

بیشتر بخوانید:

جدول پخش شبکه آی‌فیلم

معرفی بازیگران سریال «زمین گرم»

مشاهده و دانلود سریال «زمین گرم»

م ن/ه خ

نظر شما
ارسال نظر