پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
4198
-
الف
+

پخش سه سریال جدید از شبکه آی‌فیلم

سه مجموعه تلویزیونی جدید از امروز 18 مرداد به روی آنتن شبکه آی‌فیلم می‌رود.

سه سریال جدید از امروز 18 مرداد به روی آنتن شبکه آی‌فیلم می‌رود.

به گزارش آی‌فیلم، سه سریال جدید «مرضیه»، «زمین گرم»  و «معصومیت از دست رفته» از امروز دوشنبه 18 مرداد ماه به روی آنتن شبکه آی‌فیلم می‌رود.

مرضیه

مجموعه تلویزیونی «مرضیه» یک ملودرام اجتماعی است که برشی از اتفاقات روز جامعه را به تصویر کشیده و روایتگر زندگی زنی به نام مرضیه است. مرضیه در تعارض کار و مذهب مجبور به انتخاب می‌شود. انتخاب این مسیر اتفاقات جدیدی را برایش رقم می‌زند و … .

زنده‌یاد ماه‌چهره خلیلی، داریوش ارجمند، گوهر خیراندیش، امیرحسین صدیق و پژمان بازغی از جمله بازیگران این مجموعه هستند.

براساس این گزارش، سریال «مرضیه» از هجدهم مرداد ماه، هر روز ساعت ۱۶:۰۰ روی آنتن می‌رود و تکرار آن روز بعد در دو نوبت ۰۰:۰۰ و ۰۸:۰۰ پخش خواهد شد.

زمین گرم

در خلاصه داستان این سریال آمده است: گندم در زمین  چون جنین در رحم گرم مادر رشد می کند و  به دنیا می  آید.. قصه زمین گرم قصه تلاش گندم و انسان در کنار هم است و یک خالق که به هر دو جان داده است و محافظ هر دو است در طوفان های گذرای زندگی.

در مجموعه «زمین گرم»، به کارگردانی و نویسندگی سعید نعمت‌الله و همچنین تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی بازیگرانی چون مرجان شیرمحمدی، علیرضا خمسه، اصغر همت، نادر فلاح، کامران تفتی، دنیا مدنی، علیرضا آرا، مارال فرجاد، شیوا ابراهیمی، صادق برقعی، ندا عقیقی، مرتضی درویش‌زاده، مسعود شریف، علیرضا اولیایی و وحید فعال حضور دارند.

سریال «زمین گرم» از امروز دوشنبه ۱۸ مرداد ماه هر شب ساعت ۲۰ روی آنتن آی‌فیلم فارسی می‌رود و تکرار آن نیز در ساعت‌های ۰۴:۰۰ و ۱۲:۰۰ روز بعد پخش می‌شود.

معصومیت از دست رفته

داستان سریال مربوط به عاشورای سال ۶۱ هجری قمری است. زمانی که شوذب، خزانه‌دار شهر، با وجود داشتن همسرمهربانش ماریای نصرانی، درگیر عشقی قدیمی به حمیرای یهودی می‌شود و در کشمکشی بین عقل و عشق و اعتقاداتش قرار می‌‌‌گیرد، تا آن که...

سریال «معصومیت از دست رفته» هر شب ساعت ۲۱:۰۰ روی آنتن شبکه آی‌فیلم می‌رود و بازپخش آن نیز رأس ساعت‌های ۵:۰۰ و ۱۳:۰۰ روز بعد خواهد بود.

ه خ / س م

نظر شما
ارسال نظر
امیر

باسلام و خسته نباشید، سریال نجلا را پخش کنید ممنون

محمد

سلام اگه میشه سریال نجلا را پخش کنید، سپاسگزارم

کاربر مهمان

کاراگاهان روپخش نکنید به جاش یه سریالی که مردم توکامنتا درخواست میدن رو بزارید.اذیتمان نکنید.سریال ها رو بدون سانسور پخش کنید