پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
4852
-
الف
+

دانلود و تماشای سریال پایتخت 3

فصل سوم مجموعه تلویزیونی «پایتخت» را از وب‌سایت شبکه آی‌فیلم دانلود و تماشا کنید.

فصل سوم مجموعه تلویزیونی «پایتخت» را از وب‌سایت شبکه آی‌فیلم دانلود و تماشا کنید.

به گزارش آی‌فیلم، در فصل سوم سریال «پایتخت» خواهید دید:  ارسطو برای سومین بار عاشق شده‌است و قصد برپایی مراسم عروسی دارد. نقی که در حال ساخت خانه خود است، این مراسم را در همان خانه نیمه کاره برگزار می‌کند و شام مراسم را هم هما به عهده می‌گیرد. اوس موسی (معمار مشهدی ساختمان) به نقی اصرار می‌کند تا ستونی را وسط خانه نصب کند ولی نقی قبول نمی‌کند. مراسم برگزار می‌شود و بعد از شام هنگامیکه همه مشغول رقص و پایکوبی در طبقه دوم هستند ساختمان فرو می‌ریزد و همه مصدوم می‌شوند. چند هفته از این ماجرا می‌گذرد و نقی در خانه خواهرش فهیمه سکونت دارد و با ارسطو قهر کرده‌است. بهبود که جنگلبان است به گفته خودش در راه نجات جان پلنگ مازندران از دست شکارچی‌ها با برخورد تیر به لگنش جانفدایی کرده‌است و این قصه را همیشه با آب و تاب فراوان تعریف می‌کند. نقی که چند وقتی است بیکار شده تصمیم می‌گیرد در مسابقات کشتی پیشکسوتان شرکت کند…

تهیه‌کنندگی «پایتخت 3» را الهام غفوری بر عهده داشته و بازیگرانی چون محسن تنابنده، احمد مهرانفر، ریما رامین‌فر، علیرضا خمسه، هومن حاجی عبداللهی، نسرین نصرتی، بهرام افشاری و ... در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند.

مخاطبان آی‌فیلم می‌توانند این سریال را از طریق وب‌سایت آی‌فیلم به نشانی (fa.ifilmtv.ir) و در صفحه سریال‌های درخواستی دانلود و تماشا کنند و یا لینک زیر را کیلیک کنند:

دانلود و تماشای فصل سوم پایتخت

ه خ/ ص گ

نظر شما
ارسال نظر