پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
5706
-
الف
+

سریال‌های جدید تلویزیون بعد از ماه مبارک رمضان

تلویزیون برای بعد از ماه رمضان سریال‌های مختلفی تدارک دیده است.

تلویزیون برای بعد از ماه رمضان سریال‌های مختلفی تدارک دیده است.

به گزارش آی‌فیلم، با پایان ماه مبارک رمضان شبکه‌های مختلف تلویزیون قرار است سریال‌های جدیدی را پخش کنند که در ادامه به معرفی آنان می‌پردازیم:

شبکه اول: زیرخاکی2

شبکه اول سیما قرار است بعد از مجموعه تلویزیونی «احضار»، فصل دوم سریال «زیر خاکی» را به روی آنتن ببرد. 

فصل اول این سریال با تلاش ناکام فریبرز باغ‌بیشه برای خروج از کشور، همزمان با آغاز جنگ تحمیلی به پایان رسید. حالا مخاطبان این سریال باید برای تماشای فرجام ماجراجویی فریبزر و خوش‌شانسی‌ها و ناکامی‌هایش، منتظر پایان مراحل فنی و پخش آن از تلویزیون باشند.

هومن برق نورد  جای هادی حجازی‌فر را گرفته و ستاره پسیانی، گیتی قاسمی و نسرین نصرتی هم از بازیگران جدید "زیرخاکی‌"اند. 

بقیه بازیگران هم به ترتیب  پژمان جمشیدی، ژاله صامتی، نادر فلاح، فروغ قجابگلی، مریم سرمدی، خسرو احمدی، اکبر رحمتی، مهری آل آقا، امید روحانی، اصغر نقی‌زاده و رایان سرلک در این سریال مثل فصل قبل حضور خواهند داشت. 

شبکه دوم:صبح آخرین روز

زندگی پرفراز و نشیب شهید شهریاری شخصیت علمی دستمایه ساخت این سریال قرار گرفت؛ اثری که در 30 قسمت 45 دقیقه‌ای به کارگردانی حسین تبریزی و تهیه‌کنندگی مصطفی علمی‌فرد است که تولید آن از اواخر مرداد ماه در زنجان آغاز و اردیبهشت‌ماه به پایان رسید. زندگی شهید شهریاری از بدو تولد تا شهادت به تصویر کشیده شده است. 

داستان این سریال از صبح روز ترور شهید شهریاری آغاز شده و به گذشته برمی‌گردد و 46 سال زندگی او را روایت می‌کند. شهید دکتر مجید شهریاری، استاد دانشگاه شهید بهشتی و از دانشمندان هسته‌ای ایران بود که در سال 1345 در زنجان متولد شد و در هشتم آذر 1389 توسط رژیم صهیونیستی و با همکاری اطلاعاتی منافقین در یک عملیات تروریستی به شهادت رسید.

شبکه سوم: بوتیمار

"بوتیمار" نام سریالی است که مهران مهام تهیه‌کننده قدیمی تلویزیون تهیه کرده و به کارگردانی علیرضا نجف‌زاده آن را جلوی دوربین برده‌ است. 

در خلاصه داستان این مجموعه نمایشی آمده است: بوتیمار همیشه در تشنگی به سر می‌برد اما آن هنگام که به رودخانه و یا دریا می‌رسد، نگران می‌شود که مبادا آب دریا تمام شود و او از تشنگی بمیرد، پس آب نمی‌خورد و تشنه می‌ماند ... بوتیمار همیشه نگران فرداست.

آخرین خبرها از سریال‌های تلویزیونی

شبکه پنج: روزهای آبی

روزهای آبی درباره خانواده‌ای است که در شرایط مالی سخت قرار می‌گیرد و مجبور می‌شود تا در روستایی ساکن شوند و ارتباط آن‌ها با اهالی روستا، ماجرایی کمدی و تا حدودی فانتزی را پدید می‌آورد. زندگی خانواده‌ای که با توجه به مشکلات مالی پدر، مجبور به تجربه زندگی در روستای مادری‌شان می‌شوند و این آغاز چالش‌های تلخ و شیرین آن‌ها در روستا است.

اکبر عبدی، نادر سلیمانی، مهران رجبی، فریبا متخصص و ایرج نوذری از سرشناس‌ترین هنرمندان این مجموعه تلویزیونی هستند.

ه خ/ط ه

نظر شما
ارسال نظر