پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
3588
-
الف
+

نقد سریال رمضانی یاور

در این گزارش نقد سریال رمضانی «یاور» را می‌خوانید.

در این گزارش نقد سریال رمضانی «یاور» را می‌خوانید.

به گزارش آی‌فیلم، سریال یاور اثر جدید سعید سلطانی است که اکنون چند قسمتی از آن پخش شده است. سعید سهیلی کارگردان این سریال در ابتدای دهه نود توانست با سریال ستایش به اقبال در بحث سریال سازی برسد. او دو فصل دیگر از ستایش ساخت که هیچکدام نتوانستند به موفقیت فصل اول حتی نزدیک شوند. اکنون سعید سهیلی در سریال یاور دقیقا همان مولفه های ستایش را پیاده سازی کرده است. داریوش ارجمند که بازیگر نقش یاور است یک حاجی بازاری است که چلو کبابی دارد همیشه عصبانی است مدام ضرب المثل می گویید و می خواهد از نوه اش یک مرد درست کند.

دو قسمت ابتدایی سریال یاور در دهه ۶۰ می گذرد هنگامی که این قسمت ها را ببنید احساس می کنید در حال تماشای یک سریال دهه شصتی مانند پدر سالار هستید.

در قسمت بعد داستان به زمان حال باز می گردد و نوه اش با بازی ارسلان قاسمی دانشجوی وکالت است و داستان اصلی سریال از جایی آغاز می شود که معلوم می شود پسر یاور با بازی محمد حاتمی زن دوم گرفته است.

در اصل یاور همان حشمت فردوس سریال ستایش است فقط اینجا اسمش عوض شده است البته شخصیت پردازی داریوش ارجمند در سریال ستایش بسیار حساب شده بود و با فضای کلی سریال هماهنگی کامل داشت ولی در سریال یاور خیلی غلو شده به نظر می آید و شاید توی ذوق بیننده بزند.

حالا به نظر می رسد سازندگان ستایش این بار با یاور قصه ای نانوشته از ادامه این سریال ادامه دار را به تصویر کشیده اند.

بازیگران «یاور» عبارتند از داریوش ارجمند، محمد حاتمی، مهوش افشارپناه، زهرا سعیدی، شبنم فرشادجو، علیرضا باقری، ارسلان قاسمی، محمد رشنو، فقیهه سلطانی، بهادر زمانی، مزدک رستمی، شیوا خنیاگر، غزل مقبلی، فروغ قجابگلی، بهزاد خرازی، رسول توکلی، محسن افشار، علی میلانی، مهری امیرحسینی، با هنرمندی اسماعیل محرابی، پرویز فلاحی پور.

زمان پخش سریال رمضانی یاور + تیزر

ه خ / ص گ

نظر شما
ارسال نظر