پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
3437
-
الف
+

صحبت‌های خواندنی خاله نقی درباره سریال پایتخت

گفت‌وگو جالب سکینه خاتون شفافی بازیگر نقش خاله نقی درباره سریال «پایتخت» را در این خبر بخوانید.

گفت‌وگو جالب خاله نقی درباره سریال «پایتخت» را در این خبر بخوانید.

به گزارش آی‌فیلم به نقل از سینما خبر، سکینه خاتون شفافی بازیگر سریال «پایتخت» درباره بازی در فصل چهارم این سریال گفت: من و سیروس مقدم سر خیابان خانه‌مان اتفاقی همدیگر را دیدیم و از آنجایی که من علاقه زیادی به بازی در پایتخت داشتم، از  او درخواست کردم که در یک قسمت افتخاری بازی کنم و او هم پذیرفت.

وی ادامه داد: مقدم از بازی من خوشش آمد و گفت که در فصل‌های دیگر هم حضور داشته باشم.

این بازیگر با بیان اینکه ۷۵ سال دارد، افزود: بازی در «پایتخت» عمر دوباره به من داد و سبب نجات من شد، پیش از «پایتخت» افسردگی گرفته بودم و تلویزیون مرا دوباره زنده کرد.

وی گفت: من اصلا سواد ندارم، محسن تنابنده یک بار دیالوگ ها را برای من می‌خواند و من بعد از یک بار زمزمه، آن ها را حفظ می کردم و بهتر از همه می گفتم؛ مقدم و تنابنده هم از این اتفاق ذوق زده بودند.

شفافی ادامه داد: الهام غفوری، سیروس مقدم و محسن تنابنده کمک‌های زیادی به من کردند، همچنین پسر کوچکم همواره مشوق من بود. با همه از پنجعلی و بائو گرفته تا ارسطو و نقی ارتباط خوبی داشتم و حتی صدابردارها وقتی یک روز مرا نمی‌دیدند بسیار دلتنگم می شدند.

وی در پاسخ به این سوال که کدام سکانس را بیشتر از همه دوست داشتید، اظهار کرد: سکانسی را که همه را در آب ریختم از همه سکانس ها بیشتر دوست داشتم و مقدم و تنابنده به من گفتند که بایددر پایتخت ۵ بازی کنید.

این بازیگر درباره این شایعه که او در دنیای واقعی هم خاله محسن تنابنده است، گفت: بیشتر از بچه های خواهرم محسن تنابنده را دوست دارم اما نسبت خونی با هم نداریم.

شفافی در پایان یادآور شد: از تمام مردم و عوامل پایتخت که تقدیر زیادی از من کردند تشکر می کنم.

بیشتر بخوانید:

نقی بادیگارد می شود

نقی معمولی را بیشتر بشناسید

سکانس تقلب سارا و نیکا با واکنش خنده دار نقی

م ن/ه خ

نظر شما
ارسال نظر