پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
2756
-
الف
+

سفر جادویی را در صفحه کودک آی‌فیلم ببینید

فیلم خاطره‌انگیز «سفر جادویی» به صفحه کودک و نوجوان آی‌فیلم فارسی افزوده شد.

فیلم سینمایی خاطره‌انگیز «سفر جادویی» به کارگردانی ابوالحسن داوودی به صفحه کودک و نوجوان وب‌سایت آی‌فیلم فارسی افزوده شد.

به گزارش آی‌فیلم، صفحه ویژه کودک و نوجوان با بارگذاری مجموعه‌های تلویزیونی ویژه این گروه سنی، از مدتی پیش در وب‌سایت فارسی شبکه آی‌فیلم راه اندازی شد.

در همین راستا، فیلم خاطره‌انگیز «سفر جادویی» در این صفحه بارگذاری شد؛ و شما عزیزان می‌توانید در کنار سریال‌های خاطره انگیز و ماندگاری دیگر همچون؛ «خونه مادربزرگه»، «قصه‌های تا به تا»، «دنیای شیرین»، «سمندون» و فیلم‌های «فیلشاه»، «کلاه قرمزی و سروناز»، «شکلاتی»، «دزد عروسک‌ها»، «شکرستان»، «پیشونی سفید ۱ تا ۳» و...، این فیلم را نیز دریافت و مشاهده کنید.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: دکتر رضا کمالی با آزار و تنبیه فرزندش، سینا، می‌خواهد از او دانش آموز ممتازی بسازد. روزی سینا از ترس پدر به درون ماشین لباسشویی مرموز خانه پناه می‌برد. کسی توضیح کمالی را که چه بر سر فرزندش آمده باور نمی‌کند و او را در بیمارستان بستری می‌کنند، اما او می‌گریزد و در موقع فرار به درون ماشین لباسشویی بیمارستان می‌افتد.

«سفر جادویی» در سال ۱۳۶۹ برای مخاطبان کودک تولید شد و بازیگرانی چون اکبر عبدی، آزیتا حاجیان، مرحوم فرهنگ مهرپرور و زنده یاد حسین محب اهری در آن به ایفای نقش پرداختند.

بر اساس این گزارش، شبکه آی‌فیلم نوید این را می‌دهد که به زودی فیلم ها و سریال‌های ویژه کودک و نوجوان بیشتری به درخواست و پیشنهاد شما بینندگان عزیز در صفحه ویژه کودک و نوجوان وب‌سایت آی‌فیلم فارسی بارگذاری کند.

همچنین شما می‌توانید سریال‌های مورد علاقه خودتان در وب‌سایت آی‌فیلم را با اینترنت نیم‌بها تماشا کنید.

بیشتر بخوانید:

دانلود و مشاهده سریال زیر گنبد کبود

«باز مدرسم دیر شد» در آی‌فیلم

دو سریال خاطره انگیز در وبسایت آی‌فیلم

سریال‌های درخواستی‌تان را در آی‌فیلم ببینید

ا.ا/ ا.ز

نظر شما
ارسال نظر