پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
4129
-
الف
+

نظر حاج قاسم سلیمانی درباره سریال پایتخت

سیروس مقدم کارگردان سریال «پایتخت» از نظر حاج قاسم سلیمانی در ارتباط با ساخت این سریال گفت.

سیروس مقدم کارگردان سریال «پایتخت» از نظر حاج قاسم سلیمانی در ارتباط با ساخت این سریال گفت.

به گزارش آی‌فیلم، سیروس مقدم در ارتباط با ساخت سریال «پایتخت 5» با خبرگزاری مشرق به گفتگو نشست و از نظر حاج قاسم در ارتباط با این سریال گفت که در ادامه می‌خواینم:

نظر سردار قاسم سلیمانی در خصوص ساخت «پایتخت 5» مثبت بود و فقط یک نگرانی داشتند که انتهای قصه چه می‌شود که ما گفتیم خانواده نقی با رشادت و جانفشانی خودشان را از مهلکه جنگ نجات می‌دهند و در نهایت یک بالگرد سوری این خانواده را از مخصمه نجات می‌دهد. سازمان اوج همفکر و ناظر بر کار بود و قسمت به قسمت فیلمنامه، هم به اوج و هم تلویزیون داده می‌شد و کاملا هماهنگ بودیم.

در جلسه شهید قاسم سلیمانی با سینماگران چه گذشت؟

از ابتدا قرار بود اوج کمک‌های مادی، معنوی و همفکری داشته باشد و مسلما بودجه این سریال هم به اطلاع دیگران و سردار سلیمانی رسیده بود که ایشان در جریان بودند، وگرنه دلیلی نداشت ایشان بخواهند مرا ببینند. اتفاقا یک صبح زود خدمت‌شان رسیدیم، زیرا می‌خواستند سرشان خلوت‌تر باشد و مفصل صحبت کنند. من از فحوای کلامشان متوجه شدم پایتخت‌های دیگر را هم دیده‌اند. ایشان نظراتی داشتند که بحق هم درست بود. ضمن این‌که به ما مشاورانی برای کار معرفی کردند و فقط نگران فینال قصه بودند که قهرمانان نجات پیدا کنند.

خاطرات «پایتخت» از جلسه با سردار سلیمانی

گفتنی است، مجموعه تلویزیونی «پایتخت۵» هر شب ساعت ۲۱ روی آنتن آی‌فیلم فارسی می‌رود و تکرار آن در دو نوبت ۵ صبح و ۱۳ ظهر روز بعد پخش خواهد شد.

 ص گ 

نظر شما
ارسال نظر