پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
1821
-
الف
+

بیننده تیتراژ سریال مدینه باشید

بیننده و شنونده موسیقی تیتراژ سریال «مدینه» ساخته کارن همایونفر باشید.

به درخواست بینندگان محترم شبکه آی‌فیلم، موسیقی تیتراژ ابتدایی مجموعه تلویزیونی «مدینه» را برای شما در اینجا آماده کرده‌ایم. 

به گزارش آی‌فیلم، به درخواست تعداد زیادی از مخاطبان محترم شبکه آی‌فیلم، آهنگ بی کلام تیتراژ ابتدایی سریال «مدینه» با آهنگسازی کارن همایونفر را برای شما عزیزان همراه آماده کرده‌ایم.

کارن همایونفر موسیقی‌دان و آهنگساز ایرانی در سال ۱۳۴۷ در تهران زاده شد. این آهنگساز برجسته کشور تاکنون موفق به کسب ۳ سیمرغ بلورین جشنواره فجر و ۵ تندیس زرین جشن سینمای ایران شده است. موسیقی سریال «مدینه» از جمله کارهای خوب ایشان در عرصه تلویزیون بوده است.

«مدینه» سرگذشت زنی به نام "مدینه" را روایت می‌کند که پس از فوت همسرش، "جهان"، تصمیم می‌گیرد کارخانه به‌جا مانده از وی را اداره کند. او برای این کار از پسر خوانده‌اش "بهمن" کمک می‌گیرد. "جهان" در کارخانه شریکی به نام "عبدی" داشته و حالا "بهمن" برای خریدن سهم شریک‌شان مبلغ هنگفتی پول نزول می‌کند، اما ماجرا طوری که "مدینه" و "بهمن" انتظار داشتند، پیش نمی‌رود و "عبدی" کشته می‌شود.

پریوش نظریه، شبنم مقدمی، مهرداد صدیقیان، آناهیتا افشار، مریم کاویانی، مهدی سلطانی، مجید صالحی، لیندا کیانی و گلاره عباسی از جمله بازیگران این سریال هستند.

بر اساس این گزارش، سریال «مدینه» هر شب ساعت ۲۰ از آی‌فیلم فارسی پخش می‌شود و بازپخش آن نیز در دو نوبت ۴ صبح و ۱۲ روز بعد خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

مشاهده و دانلود سریال مدینه

با بازیگران مدینه بیشتر آشنا شوید

تاریخ و ساعت پخش سریال مدینه +آنونس

م.ه/ ا.ا

نظر شما
ارسال نظر