پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
4716
-
الف
+

برترین بازیگر طنز ایران در گروه هشتم

برترین بازیگر طنز ایران در گروه هشتم را در نظرسنجی آی‌فیلم انتخاب کنید.

وب‌سایت شبکه آی‌فیلم، اقدام به راه‌اندازی یک نظرسنجی با حضور ۵۰ کُمدین کشور کرده است و از مخاطبان این شبکه می‌خواهد تا برترین بازیگر طنز ایران را انتخاب کنند.

به گزارش آی‌فیلم، طبق این نظرسنجی که از ۱۵ آبان آغاز شده و تا نزدیک‌های عید سال ۱۴۰۰ به طول می‌انجامد، ۵۰ بازیگر طنز کشور در ۱۰ گروه ۵ نفره با هم به رقابت می‌پردازند، تا با آرای شما آی‌فیلمی‌ها، برترین بازیگر طنز ایران انتخاب شود.


اطلاعات تکمیلی: نظرسنجی انتخاب برترین بازیگر طنز ایران


بر این اساس، گزینه‌های مطرح شده برای این نظرسنجی در گروه هشتم به ترتیب زیر است:

۱. امیر جعفری

۲. بهنوش بختیاری 

۳. جواد عزتی

۴. رامبد جوان

۵. یوسف صیادی

این نظرسنجی به مدت یک هفته آغاز شده و شما عزیزان می‌توانید برای شرکت در آن، گزینه مورد نظر خود را به شماره ۳۰۰۰۰۹۸ پیامک کنید؛ یا با مراجعه به بخش نظرسنجی وب‌سایت آی‌فیلم فارسی، به گزینه مورد نظر خود رای دهید. همچنین می‌توانید با مراجعه به شبکه‌های اجتماعی آی‌فیلم فارسی گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید.

لازم به ذکر است در نظرسنجی‌های قبلی اکبر عبدی و  الیکا عبدالرزاقی از گروه اول، امین حیایی و بهرام افشاری از گروه دوم، رضا شفیعی‌جم و مهران رجبی از گروه سوم، مهران مدیری و زنده‌یاد سیروس گرجستانی از گروه چهارم، علی صادقی و حمید لولایی از گروه پنجم، احمد مهران‌فر و امیرحسین رستمی از گروه ششم و در نهایت محسن تنابنده و پژمان جمشیدی از گروه هفتم به مرحله بعد راه پیدا کردند.

بیشتر بخوانید:

نتایج گروه پنجم برترین بازیگر طنز مشخص شد

نتایج گروه ششم برترین بازیگر طنز مشخص شد

نتایج گروه هفتم برترین بازیگر طنز مشخص شد

م.ه/ ا.ا

نظر شما
ارسال نظر