پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
4206
-
الف
+

بازگشت باباپنجعلی و حذف سارا و نیکا در پایتخت7

با توجه به ساخت فصل هفتم سریال «پایتخت» خبرهایی در خصوص تغییرات فصل جدید این سریال منتشر شده است.

با توجه به ساخت فصل هفتم سریال «پایتخت» خبرهایی در خصوص بازگشت نقش "باباپنجعلی" به این سریال منتشر شده است.

به گزارش آی‌فیلم به نقل از سینما نوین، طبق شنیده‌ها از نکات مهم و قابل توجه در سری جدید «پایتخت» ، تکمیل فیلمنامه ناتمام مرحوم خشایار الوند برای ساخت و همچنین بازگشت و حضور مجدد علیرضا خمسه در این فصل است. هنوز مشخص نیست آیا خمسه در قامت جوانی و روح باباپنجعلی نقش آفرینی خواهد کرد یا نقش دیگری را بر عهده خواهد داشت.

از نکات دیگر فصل هفتم «پایتخت» می‌توان به حذف نقش "سارا" و "نیکا" به دلیل حواشی چند ماه اخیر آنها در فضای مجازی اشاره کرد. البته پیش از این تعدادی از بازیگران نقش اصلی این سریال هر کدام در مجموعه‌های تلویزیونی یا فیلم‌های سینمایی دیگر مشغول به کار هستند و آنچه تا امروز درباره ساخت سری جدید «پایتخت» مطرح شده از سوی مدیران رسانه ملی بوده است. 

گفتنی است، تا اینجای کار شبکه یک سیما، دو سریال «پایتخت» به کارگردانی "سیروس مقدم" و «نون.خ» ساخته "سعید آقاخانی" را برای پخش در نوروز 1400 درنظر گرفته است، که با توجه به آغاز تصویربرداری فصل سوم «نون.خ» از تابستان امسال، گروه تولید سریال "آقاخانی" از "مقدم" پیشی گرفته است و مجموعه «پایتخت» همچنان در مرحله پیش تولید قرار دارد و باید منتظر ماند و دید شبکه یک سیما کدام مجموعه را برای پخش در ایام نوروز ١۴٠٠ انتخاب خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

جزئیات جدید از سریال پایتخت۷

ماجراهای بابا پنجعلی در پایتخت

آیا فصل هفتم پایتخت ساخته می‌شود؟

م ن/ه خ

نظر شما
ارسال نظر