پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
3583
-
الف
+

دانلود تیتراژ آوای باران

تیتراژ سریال «آوای باران» با صدای احسان خواجه امیری را در این خبر دریافت کنید.

تیتراژ سریال «آوای باران» با صدای احسان خواجه امیری را در این خبر دریافت کنید.

به گزارش آی‌فیلم، مجموعه تلویزیونی «آوای باران» به کارگردانی "حسین سهیلی‌زاده" در سال ۱۳۹۲ از رسانه ملی پخش شد و مورد استقبال بسیاری از مخاطبان قرار گرفت و در کنار نشان دادن قصه‌ای متفاوت از زندگی کودکان کار در درامی اجتماعی و عاشقانه، تیتراژ این سریال نیز با صدای "احسان خواجه امیری" در بین مردم گُل کرد. 

سریال «آوای باران» مانند دیگر آثار "حسین سهیلی‌زاده" با تکیه بر معرفی بازیگران جوان و جدید به قاب تلویزیون و بازی بازیگران جوانی چون؛ "علی تقوازاده"، "نیلوفر پارسا" و "آزاده زارعی" بود. 

بیشتر بخوانید

پخش «آوای باران» به زبان بوسنیایی

سهیلی‌زاده «آوای باران۲» را می‌سازد

اختصاصی: «آوای باران» در آی‌فیلم می‌پیچد

براساس این گزارش، این مجموعه ۴۰ قسمتی داستان زندگی "طاها ریاحی" را که تاجر داروست، روایت می کند. بر اثر بروز اتفاقاتی زندگی طاها دگرگون می شود و سرنوشت عجیبی برای او و دخترش "باران" رقم می خورد. او مجبور به ترک کشور می شود. پس از سال ها به ایران باز می گردد و به دنبال دختر گمشده اش می گردد و متوجه می شود که نادر و زیور خواهرزاده و همسر خواهرزاده اش نتوانسته‌اند از دخترش نگهداری کنند و باران به دلیل آزار و اذیت های آن ها از خانه فرار کرده و همراه گروه های تکدی‌‌گری شده است. جستجوهای "طاها" ادامه می یابد تا این که در می یابد...».

حمیدرضا پگاه، آزاده زارعی، سام درخشانی، الهام چرخنده، مهران احمدی، ثریا قاسمی، سیاوش خیرابی، امیر دژاکام، علی تقوازاده، مهران رنجبر، نیلوفر پارسا، آرزو افشار، شایان جلالی، ناهید محمودی، سپیده خداوردی، علی یعقوبی، مبینا سادات آتشی، بهنام داوری و علی فتاحی در «آوای باران» نقش آفرینی کرده اند.

م ن/ه خ

نظر شما
ارسال نظر