پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
6373
-
الف
+

بهترین بازیگر سریال کیمیا مشخص شد

نتایج نظرسنجی هفته گذشته آی‌فیلم درباره بهترین بازیگر سریال «کیمیا» مشخص شد

نتایج نظرسنجی هفته گذشته آی‌فیلم فارسی درباره بهترین بازیگران سریال «کیمیا» مشخص شد.

به گزارش خبرنگار آی‌فیلم، در نظرسنجی هفته گذشته آی‌فیلم فارسی درباره سریال «کیمیا» پرسیده‌ایم: «در وقایع قبل از انقلاب سریال «کیمیا»، نقش کدام بازیگر را بیشتر دوست دارید؟» که در گزینه‌های مطرح شده برای این نظرسنجی به ترتیب از مهدی پاکدل، حسن پورشیرازی، آزیتا حاجیان، مهدی سلطانی و مهراوه شریفی‌نیا نام برده شد.

این نظرسنجی که به نقش بازیگران در بازه زمانی قبل از انقلاب توجه دارد، نتایج جالبی دربرداشت؛ و با وجود بازیگرانی با نقش‌های مهمتر، اما این مهدی پاکدل بود که در صدر این نظرسنجی ایستاد؛ و مخاطبان، او را به عنوان بهترین بازیگر این سریال انتخاب کردند. 

در نتایج به دست آمده، پس از مهدی پاکدل که با بیش از 38 درصد آرا به عنوان بهترین بازیگر سریال «کیمیا» معرفی شد، حسن پورشیرازی با 22 درصد و مهراوه شریفی‌نیا با 17.5 درصد در رده‌های دوم و سوم قرار گرفتند. در این نظرسنجی، آزیتا حاجیان با 12.5 درصد و مهدی سلطانی با نزدیک به 10 درصد آرا در رده‌های چهارم و پنجم ایستادند.

 نتایج کامل نظرسنجی هفته گذشته آی‌فیلم فارسی در تصویر زیر قابل رویت است:

بیشتر بخوانید:

نظرسنجی هفتگی آی‌فیلم منتشر شد

نظرسنجی آی‌فیلم از سریال شب دهم منتشر شد

جایگزین سریال‌های در حال پخش سیما مشخص شد

آی‌فیلم با «مختارنامه» درصدر نظرسنجی‌ها

«پایتخت» در صدر نظرسنجی آی‌فیلم

م.ه/ ا.ا

نظر شما
ارسال نظر
سید علی صفوی

بهترین بازیگر زن ایرانی در سریال کیمیا سرکار خانم مهراوه شریفی نیا است ==== به نظر من نمره قبولی سرکار خانم مهراوه شریفی نیا 19/75 است